SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Werdum vs Overeem w marcu?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
(Jeśli w ogóle dojdzie to jakiegokolwiek starcia)
Werdum nie ma szans w stójce, a w samym parterze Ali sobie jeszcze jakoś radzi, a już na pewno umie z tej płaszczyzny uciec. Liczę na sprawdzone i efektywne kolana w wykonaniu Holendra.

Zmieniony przez - 515 w dniu 2010-12-01 23:09:06

OM NOM NOM NOM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Po tej walce lekarze będą ocucać nieprzytomnego zawodnika i na pewno nie będzie to Overeem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Biedny Werdum ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
Werdum już raz zabłysnął jako underdog. Liczę na dokładkę. No i przegrany z tej walki będzie idealnym przeciwnikiem dla Fedora. W każdym razie będę kibicował brazylijczykowi. Do Ubereema nigdy sympatią nie pałałem, poza tym ja ciągle liczę na Fedor vs Overeem (p*****ć pas, ja to MUSZĘ zobaczyć), a jakby Uber jakimś zbiegiem okoliczności przegrał (fakt faktem, jak podejdzie do walki strategicznie i nie poniosą go emocje to ma znaczną przewagę) to moje sny zapewne się ziszczą. I jakby nie patrzeć to holender więcej na tej walce może stracić. Anyway, pokładam wielką nadzieję w tym, że Werdum jakoś obali to bydle i podda (jak go wcześniej w klinczu kolanami nie zamorduje), chociaż czasami mam wrażenie, że jego obalić mógłby tylko Lesnar ;P (ale to pewnie po vs Rogers, utknął mi w głowie ten rzut szmacianą lalką). Niech Werdum pokaże na co go stać.

Zmieniony przez - Lucyfer92 w dniu 2010-12-02 12:37:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




A co to dla mnie Overeem?

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-12-02 12:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nie daję Werdumowi szans. Prędzej obali drzewo niż Overeema. Może się jedynie przed nim położyć z rozłożonymi nogami i liczyć na to, że Overeem przyjmie zaproszenie do zabawy na glebie

Co jest wykluczone, a nawet jeśli to Overeem jest na tyle dobrym grapplerem, że w połączeniu z jego obecną siłą założenie mu dźwigni będzie niesłychanie trudne.

Stawiam na Overeema przez Uber Kolanko.

O ile do walki dojdzie, bo jestem przekonany, że zarówno Werdumowi jak i Fedorowi pojedynek z Alim wybitnie nie leży.

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2010-12-02 13:06:03

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
pozdro dla wierzacych w submission werduma

w stojce, klinczu ubereem go zajedzie, przy zapasach werduma i sile fizycznej holendra to on bedzie dyktowal gdzie walka ma sie toczyc. widzial wpadke fedora, i nie ma opcji by sie chlopak podpalil i dal wciagnac w trojkata

jesli nie wejdzie mu jakies kolano to bedziemy mieli 5 rund obijania werduma a sedzia pewnie co 30 sekund bedzie musial poganiac brazylijczyka by sie nie kladl sam i wstal z ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie sądziłem, że mamy tylu jasnowidzów w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
nie wiem jaki bedzie wynik ale chcialbym aby wygral overeem










































wolisz taki ton dyskusji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Rzecz jest taka, że przykładowo Arlovski był w stanie pięknie obcykać Werduma, starannie unikając gleby, gwiżdżąc sobie na buczącą publiczność.

Jak i paru innych.

Oczywiście, pierwszy przyznam że taka MMAtma to kompletna bzdura, ale istotnie Reem ma wszystko co potrzeba, żeby to wygrać. Ale skreślanie Werduma IMO bez sensu.

Co do siły, to Cro Cop wspominał kiedyś, że Werdum jest bardzo, bardzo silny, a miał do czynienia zarówno z paroma potężnymi skubańcami.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody Amatorskie - gdzie ? Kiedy ?

Następny temat

"Na treningu ostre lanie, zrelaksujmy sie więc w spamie" MMA Spam

WHEY premium