SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wadoryu w Polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Arch-a ja Tobie walnę tępego bana za obrażanie osób z forum.Z takim zachowaniem to do piaskownicy,a nie do sztuk walki.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-09-05 17:48:41

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
słaby..ciebie tez powinni zbanować...za obraze...i cwaniakowanie na forum..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Zapraszam na priva jeśli masz jakieś uwagi co do mojej osoby,ewentualnie zgłoś to w dziale "Moderatorzy".Jestem od pilnowania porządku na forum i nie uważam żebym Ciebie obraził i cwaniakował.Podsumowałem tylko Twoje krzywe teksty.Lepiej zapoznaj się z regulaminem forum.Jeśli pod tym nickiem bedziesz również pisał nie w tonie kultury,to to konto i każde nowo założone będzie banowane.Pozdrawiam i miłego pobytu na forum.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
przyjmuje zaproszenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Dan24/Arch24 dostal bana na 2 miesiące. Po 2 miesiacach moze wrocic na forum. Jesli w miedzyczasie zalozy konto i sprobuje znow pisac-zostanie stad wywalony na stałe. Nie trzeba na SFD trolli z wybujałym poczuciem własnej wartosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
Nie trzeba na SFD trolli z wybujałym poczuciem własnej wartosci.
- na ale OloK ciągle tu jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Olek nie jest trollem. Ma takie a nie inne poglądy i po prostu czasem niezbyt subtelnie je wyraża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 287
...ale ty to mozesz obrazac...? tak...?

The only easy day was yesterday

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Czyzby dai-katana byl naszym znajomym Arch24/dan24, ktory w mailu napisal mi dzis ze "ma w dupie nasze forum" (i pare porownywalnie milych rzeczy)?

Zmieniony przez - Cavior w dniu 2009-09-06 10:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
Ale OloK ma bardzo słabą wiedze w tematach gdzie formułuje swoje tezy i wypowiedzi (szczególnie karate). Może warto by było go jakoś przeszkolić w sposobie odnoszenia się do innych? Zasady kindersztuby obowiązują wszystkich, nie ma świętych krów a moderator tym bardziej powinien pracować nad własnym rozwojem intelektualnym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężkie Bezkrólewie [art]

Następny temat

Plan treningowy. Sila eksplozywna. prosze o pomoc

WHEY premium