SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WZIĄŚĆ CZY NIE?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
999noto mam respekt do autora za osiafi wytrwałość ja cwicze pól roku na siłce i mam troche mniej w łapie bo 4.0 i myśłe ze moim zdaniem powinienes zribić dlurzszy cykl z toroche mnijeszymi dawkmi koksów itp. bonusów

sliwka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6006
Jesteś moim rówieśnikiem. W dodatku mamy podobny wzrost. Nie omieszkam skorzystać z okazji i zadam kilka pytanek
1. ...20-latek z taką masą to robi wrażenie. Jak czujesz sie z taką masą. Podejrzewam ze po tych omenach jest sporo tłuszczyku. Ja obecnie waże 103kg, jestem po jednym cyklu. Musze przyznać ze czuje sie ok z taką wagą... jak jest u Ciebie?
2. Wciągnąłeś juz sporo stuffu. Jak zdrówko, jak serce?
3. To juz nie pytanie tylko rada: 20-latek z taką łapą powinien rozgladać sie za blondynkami, szlifować sylwetke fitness, śmiać i bawić a nie koksować na umur. Think about it...hm?

Jest 2014. Nadal trenuję.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj fote bo ciekaw jestem jak wyglada to w praktyce.

dawki nie moga byc takie jak dla poczatkujacego tylko wyzsze.

a wogole skoro masz 20 lat i teraz 2,5 roku offf i takie cykle juz zrobiles to co zaczoles w wieku 16lat??

szczerze kolego to czysta glupota bo zmieszales w nieuksztaltowanym jeszcze hormonalnie organizmie jak baba jaga w garnku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
nie wazwne jak wyglada i jaki stan zdrowia wazne ze 50 w kablu
,

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
no niby sie kupy nie trzyma ale skoro koles zapotał gramola deci na pierwszy strzał to jescze ten zastrzyk mu sie trzymał w organizmie przez 2 miesiace w sensownych dawkach i plus te dodatki

miecie gram deci to dla mnie cały cykl a dla gościa pierwszy zastrzyk respect

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1899
rozex przeciez napisał że pomyłka i miało byc 100mg a nie 1000mg

Wszystko związane z kulturystyką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1269
akster 1 troche ciężko z taką wagą ale jakoś daje rade(mam dzieki niej prace na bramce) a czy to jest dużo towaru to chyba raczej nie napewno za wcześnie ale tak jakoś wyszło i tyle.
LL COOL J a z tobą sie wogóle nie zgadzam jak to nie ważne jakie zdrowie co z tego. Pomyśl sobie mieć 50 i umrzeć za pare miechów chciałbyś tak bo ja nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Geiner, bialko, mety troche - i na bramce masz robote

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
zbyt mlody jestes na koks, 20 lat teraz a 2 lata temu na cyklu ??

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1269


mam pare fotem ale jak miałem 17 lat wtedy waga 110kg i z 45 w łapce
wrzuce pare a jaj znajde jakieś aktualnej formy to dożuce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta a Sauna [?]

Następny temat

cykl dla kabanosa

WHEY premium