SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYBORY MODERATORA DOPINGU

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24689

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i właśnie Ted tu jest często. Uważam, że nie ma znaczenia kto jest lepszy merytorycznie - wszyscy są dobrzy, a liczy się kto jest najczęściej

Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lucek mafia.suple.hardcor.pl w tajnym głosowaniu wybrała Venoma
Głosy sie sypią tylko ty sie wyłamujesz niewdzięczniku!

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
dzięki HD,
zaskoczyłeś mnie,ale wiedzą jestem daleko za tymi 3 panami którzy kandydują na modów i myśle że mi się to nienależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja jestem za Venomem i Tedem, uważam, że 666 i Ed nie mogą być modami. Ed ma wielką wiedzę, może być doradcą, ale mod musi tu bywać bo taka jest jego funkcja.

Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i po krzyku!

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczta do ciebie!

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Zgadza sie po krzyku Ted i Venom. Gdyby ktoś jszcze przeżywał jeszcze jakieś rozterki to niech weźmie pod uwagę to że ten artykuł jest dwa dni na początku strony a zaden moderator nie raczył nas zaszczycić swoimi odwiedzinami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Witam, pierwszy raz zapuscilem sie do tego dzialu... (na zyczenie znajomego) Głos oddaje na Venoma jakoże jego osoba zostala zarekomendowana mi przez BULLMASTIFA... Osobiscie nie popieram tego dzialu, ale skoro juz istnieje, warto by na wlasciwym mijescu byly wlasciwe osoby -> wiec kierujac sie slowem BULL'a do krotergo mam niezaprzeczalne zaufanie oddaje glos na Venom'a... mam nadzieje ze wykarze sie on racjonalnym i profesjonalnym podejsciem do tematu niestety towarzyszacemu w tym sporcie...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Ed powinien pozostac REDem za caloksztalt. Nawet jesli ostatnio nie zaglada czesto to jego wypowiedzi ewidentnie wyrozniaja sie poziomem i znajmoscia tematu. Kolor czerwony powoduje ze mozna latwiej "wylapac" wartosciowe wypowiedzi.

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Venom

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koniec sogów

Następny temat

p-aR-ker na moda

WHEY premium