SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WL - cykl

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Widzę że co do massacry to opinie są podzielone. Będę musiał kiedyś przetestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...działa,działa,polecam również creatine xplode,byłem bardzo zadowolony,a używam co jakiś czas creatyny,i zacznij od tego produktu historię supli,plus oczywiście antykatabolik,BCAA,itp-bo to podstawa...powodzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Dzięki wielkie , powodzenie na pewno się przyda! Bo jak już wcześniej wspomniałem starty stożek rotatorów i zerwane przyczepy barkowe mogą mi popsuć marzenia o WL.. A jaki smak xpolde polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
jeśli Ci chodzi o bcaa xplode to miałem przyjemność skosztować orange i mi zbytnio nie smakował - wiadomo ma działać a nie smakować, ale bcaa przeważnie są kwaśne podobno cytrusowy dobry ;)

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Cytrusowy mowisz, niedawno miałem probówke krety xplode pomarancze i powiem ze w miare było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Ja to jadłem dawno temu ale chyba się nic nie zmieniło w składzie. Każdy ma inne gusta, mi nie smakowało :)

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...mi pasowały- creat.pomarańcz,grapfruit,a bcaa lemon,pomarańcz...ale znam takich co jedzą wciąż ananasa,rzecz dowolna...trzeba próbować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
taaaak
ananas chyba rzadzi jesli chodzi o smak - wieeele opinii jest wlasnie za tym rodzajem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seria XPLODE jak to połączyć?

Następny temat

Spalacz

WHEY premium