SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WHEY C-6

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Jak smakuje czekolada z c-6, zjadlem juz dwie puchy czekolady Whey Fusion z PEAKA i dla mnie wypas. Jak smak podobny to biore chyba ze polecacie jakies lepsze smaki :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Raczej to są takie same białka, tylko jedno pakują w C-6 i Fusiona. Jadłem już wanilie jak nazywała się jeszcze fusion a teraz mam nugata C-6 każdy miał posmak goryczki od leucyny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Moze zle sie wyrazilem :). Nie zalezy mi na izolacie i konsystencji tylko smaku . Pytam konkretnie o czekolade czy podobna "smakowo" bo bardzo mi podchodzi i mam nadzieje ze ta z C-6 jest rowniez dobra.
Nie traktowałem Whey Fusion z PEAKA jak izolat bo powiem szczerze ze wiem jaki jest tam stosunek WPC do WPI a z Twojej wypowiedzi wnioskuje ze wiecej tam izolatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Że jest spory dodatek leucyny to nie znaczy że to izolat, wg mnie te białka są takie same tylko na inne rynki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
posmak goryczki to zawartosc aminokwasow w bialku nie czy izolat czy koncentrat...
co do smaku to ciezko powiedziec bo ja unikam akurat czekolady kiedys pilem duzo i teraz nie moge zbyt czesto nie pamietam juz whey fusion ale co do c-6 moge powiedziec jedynie ze dla mnie jak bialko czekoladowe (wiesz nie powiem ze wypas bo to nie moj faworyt - dla Ciebie zapewne bylby) masz jeszcze podwojna czekolade w delicious whey ale dla mnie juz troche za slodka-ale jak ktos bardzo lubi czekolade bedzie zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1980
Wszyscy piszą o smakach. Trzeba samemu przetestować i będzie pojęcie co i jak. Jednemu będzie podchodziła wanilia, drugiemu czekolada a trzeci powie żę nugat wymiata. Zeby nie ryzykoać można kupić puchę 2.3kg na spólkę z ziomkiem lub kupic 1kg i tyle.

Białko, ryż i kreatyna zrobi z Ciebie sk***syna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1980
Moim zdaniem ważniejszy od smaku jest skład i surowiec białka . Odżywka z samej nazwy na odżywiać jeżeli dodatkow smakuje to extra. Taka opcją, której polecam z doświadczenia jest peak whey - białko serwatkowe powyżej 80/100. Teraz przetestuje C-6. Pzdr

Białko, ryż i kreatyna zrobi z Ciebie sk***syna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
C-6 to dobre białko.

Pełna rozpuszczalność, brak piany. Przyswajalność bardzo dobra, po wypiciu nie czuje aby coś zalegało w żołądku. Bardzo dobry skład.

Smak ciastka z mlekiem rewelacja. Z wodą mało wyczuwalny.

Po treningu pije je również z carbo pomarańczowym hiteca i smak jest prawie ten sam. Samo carbo ma mało intensywny smak więc pasuje akurat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Osobiście zamiennie stosuję C-6 i Hi Anabol Protein, oba to świetna jakość, nic dodać nic ująć. Smak to dla mnie drugorzędna sprawa. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
dokladnie smak jak fiszmejkerck napisal drugorzedna sprawa na mleku napewno troche internsywniejszsy smak ale jak czasami powinnismy o tym zapomniac i skupic sie tylko na robieniu formy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasze Pomysły na pełny Cykl HiTec!

Następny temat

NOWA KOSZULKA HI TEC NUTRITION

WHEY premium