SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wątpliwości odnośnie do składu WPC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
spoko dzwoniłem do firmy sport max i mówią że nic nie wiedzą na temat ecomaxa i energy pharma
12 38 48 251 to jest nr telefonusport maxa!! a jest na wszystkich 3 stronach!! wiec skoro zamawiam na ecomaxie czy na allegro czy gdzie kolwiek to odpowiadzialni są oni nie wane skąd zamawiam ,a jak zadzwoniłem oni mówią że nic o tym nie wiedzą.
jest to główny sklep na allegro ale są to oni zamówiłem ecomaxa przez spoort max na allegro
a energy pharm przez energy pharm na allegro ale jest to `1 firma ten sam numer

więc kompletnie jakieś nie porozumienie...
SFD też ma sklep na allegro i jak kupuje na allegro to sfd odpowiada za to nikt inny pozdrawiam




Zmieniony przez - Gero6663e w dniu 2021-02-13 18:39:32

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2021-02-13 18:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699738
Nie wstawiany linków . Masz dwa wyjścia - wcinać badziew lub wywalić badziew i kupić coś konkretnego i sprawdzonego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
FighterX
Białko, czytaj proteiny powodują skok curku we krwi. To nie cukier zawarty w odżywce, to białko to powoduje.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16002802/

no chłopie i co mi tym udowodnisz okej białko powoduje ale czy ty rozumiesz co znaczy skok po białku jak skok po 25 g cukru...
a wpc ecomaxa to samo białko i białko podbija mi 25 razy słabiej
w mleku w proszku jest od zarypania cukru nie porównuj białka do mleka w proszku i skoków bo się ośmieszasz
nie jem 1 raz czegoś kilkanaście lat mnie nauczyło co ile skacze..ale mowa jest że w tym WPC80 wogle nie ma wpc !!!!jest samo mleko w proszku lub bardzoooooooooooooo jego duża część to mleko w proszku
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
flex1976
Nie wstawiany linków . Masz dwa wyjścia - wcinać badziew lub wywalić badziew i kupić coś konkretnego i sprawdzonego .

WYBAcz mistrzu nie wiedziałem początkujący na tym forum ok już ogarniam dzięki !! za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699738
Dziwi mnie fakt , że w dzisiejszych czasach gdzie rynek suplementacyjny jest tak nasycony renomowanymi firmami , ktoś kupuje takie firmy „ krzak” Chociażby firma SFD .Ceniona i bardzo dobrze znana marka na rynku. Od kilku lat produkuje wiele rodzajów odżywek białkowych, w tym przepyszne smakowo koncentraty i izolaty białka serwatkowego.
Największym plusem jest świetna jakość oferowanych odżywek w bardzo atrakcyjnych cenach. SFD WPC Protein Plus posiada obecnie ponad 50 smaków do wyboru. Do tego szybki i łatwy kontakt ze sklepem, rozwiewa wszystkie niejasności .



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2021-02-13 19:35:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wszystko jasne, ale w jaki sposób my mamy Tobie pomóc? Piszesz, że masz doświadczenie kilkunastu lat w stosowaniu odżywek, a kupujesz jakieś firmy krzaki, których nikt nie wie co jest w środku, kto jest rzeczywiście producentem i w jakich warunkach produkowany jest produkt?

Kupiłeś produkt nikomu nieznanej firmy i niestety ponosisz tego konsekwencje. Zakładając oczywiście, że Twoje subiektywne zdanie na jego temat jest prawdziwe. Wyciągnij z tego wnioski na przyszłość i tyle. Nie słyszałem żeby ktokolwiek inny na forum je kupował.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Allnutrition Frużelina wiśniowa - ilość cukrów

Następny temat

Pytanie odnośnie Swanson - Coleus Forskohlii (pokrzywę indyjską) w kapsułkach.

WHEY premium