SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wątpliwości odnośnie do składu WPC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 942

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
Witam serdecznie dokonałem zakupu przez max sport białeczko ECOMAXA słony karmel i ENERGY PHARM kokos.
Sprawa wygląda tak zamiast wpc jest mleko w proszku .,zapach po otwarciu mleko w proszku smak w buzi suchy proszek mleko w proszku
gdzie nie można nazwać tego proszkiem ... bo jest to puder zlepiony!!!nie zsypuje się z palców ciężko usunąć
Po dodaniu do wody ecomaxa sam się rozpuszcza nic się nie dzieje nie trza nawet szejkera!!!super
ENERGY FARM po dodaniu do wody zbryla się robi się klej zawiesina mieszanie nie pomaga..
jest go znacznie więcej w opakowaniu niż ECOMAXA,3 osoby miały okazje wąchać je i każdy mówi mleko w proszku!!!
Kupiłem go sporo co najlepsze na allegro nie ma numeru konatktowego.nr a jak w google wpisałem firme ENERGY FARM na stronie nic nie działą
a jak wcisnie się powiadomienie o awari bo nic nie działa jest nr do MAXSPORTU!!!kupuje u nich a kontaktować się mam z inną firmą!!KPINA!!!
Rozmawialem już z kierowniczką max sport ponoć tak ma być ze do max sportu mozna zadzwonić a do nich napisać .Ale piszę do nich nie odpisują kupiłem jeszcze masło orzechowe zamiast masla jest woda z gumą guar i dodatek masła orzechowego!!!
JAKI JEST PROBLEM
JESTEM NA KETO rok czasu walczyłlem by z 800 węgli na dzień zejsć do zera
MLEKO W PROSZKU ma 38 g cukrów prostych w 100ga ja od 5 miechów nie jem wogle cukrów prostych..
jedynie jem śladowe ilości wielocukrów przez dzień nie przekraczam 50 g !!! z warzyw i owoców!!
NHA OPAKOWANIu pisze wyrażnie wpc żadnych dodatków koncentrat biaałka WPC 80 Whey Protein Concentrate i aromaty !!!!barwnik!!
i wyrażnie grubym drukiem ZERO CUKRU!!!jak robie test IG to wyskakuje mi na czerwono!! podnosi cukier lepiej niż adam małysz skacze na skoczni.
SUKRALOZA substancja słodząca nie podnosi cukru!!!nie jednego cukrzyka mogła by ta dawka cukrów zabić!!!
PROSZĘ o pilną pomoc czy ktoś już przeżył taką kpinę z tą firmą??
Pozdrawiam mam filmy z testów produktów i mam ochotę wysłłać do labolatorium to WPC 80 to jest to i tu zakupiłem
h




Zmieniony przez - Gero6663e w dniu 2021-02-13 12:25:51

Zmieniony przez - Gero6663e w dniu 2021-02-13 12:29:41

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2021-02-13 12:34:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Wszystko jasne, ale w jaki sposób my mamy Tobie pomóc? Piszesz, że masz doświadczenie kilkunastu lat w stosowaniu odżywek, a kupujesz jakieś firmy krzaki, których nikt nie wie co jest w środku, kto jest rzeczywiście producentem i w jakich warunkach produkowany jest produkt?

Kupiłeś produkt nikomu nieznanej firmy i niestety ponosisz tego konsekwencje. Zakładając oczywiście, że Twoje subiektywne zdanie na jego temat jest prawdziwe. Wyciągnij z tego wnioski na przyszłość i tyle. Nie słyszałem żeby ktokolwiek inny na forum je kupował.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
Raczej nikt , bo tutaj nie kupujemy u pseudo sprzedawców tylko kupujemy w sklepie sfd .
Dziwie się , ze jeszcze w tych czasach ktoś kupuje „ wynalazki odzywek białkowych „ .
Następnym razem gdy będziesz się zastanawiał jaki produkt najlepiej wybrać, zerknij do rankingów przygotowanych przy udziale naszych użytkowników. https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Odżywki_białkowe_ranking__najlepsza_odżywka_białkowa-a907.html
Ten badziew odeślij i tyle .
https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Białko_allegro__czy_warto_kupić_-a2462.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
flex1976
Raczej nikt , bo tutaj nie kupujemy u pseudo sprzedawców tylko kupujemy w sklepie sfd .
Dziwie się , ze jeszcze w tych czasach ktoś kupuje „ wynalazki odzywek białkowych „ .
Następnym razem gdy będziesz się zastanawiał jaki produkt najlepiej wybrać, zerknij do rankingów przygotowanych przy udziale naszych użytkowników. https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Odżywki_białkowe_ranking__najlepsza_odżywka_białkowa-a907.html
Ten badziew odeślij i tyle .
https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Białko_allegro__czy_warto_kupić_-a2462.html 


AKurat mam SMART i SFD też jest na allegro...MAX SPORT to znana firma więc nie spodziewałem się takich jaj skoro max sport z nimi współpracuje nie miałem żadnych obaw...to tak jak by sfd z K** współpracowało i u sfd kupiłem K** a K** było mlekiem w proszku..
By odesłać produkt 1 ktoś musi odpisać jak pisałem że chce kupić odpisywali w 10 minut a teraz 2 dni zero reakcji wyśle produkt i strace kasę??
to nie jest 1 sztuka jak by tak było to bym zrobił film na youtbe i bym miał satysfakcje że kasa nie poszła w błoto.potem dostane odpowiedź że białko otwarte zjedzone i nie ma zwrotu białka zjadłem 50 g 1 porcje i masła orzechowego łyżkę stołową dużą o czym poinformowałem sprzedawce.,,czekam na odpowiedź od firmya jak nie to wponiedziałek dzwonie do max sportu z kim oni współpracują! pozdrawiam dzięki za szybkie info
a ECOMAX wpc 80 jest genialne i smakowe białko kosztuje 24 zł i samo się rozpuszcza
więc z dwojga złego znalazłem super białko je je 3 dni i jest 2 razy tańsze niż to co wy polecacie testowałem wasze białka i i tak wybrałem OSTROVITA białka...ale znajomy polecił mi ecomaxa i miał rację!! a przy okazji kupiłem to coś na test od ENERGY PHARM!!i dobrze że to zrobiłem bo przynajmniej może innym osobom pomogę by tego nie tykali !!!!
i sor ale na białka za 200 zł mnie nie stać przy mojej masie to głupota nie wierze w białka suprime!! kupuje każdy składnik sam
białko,kreatyna.,beta alenine,maltodextryne NIC więcej nie jem ogarnij moje wymiary to zrozumiesz




Zmieniony przez - Gero6663e w dniu 2021-02-13 12:48:52

Zmieniony przez - Gero6663e w dniu 2021-02-13 12:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Musisz wiedzieć, że spożycie samej odżywki białkowej spowoduje podniesienie cukru we krwi. To już niejednokrotnie udowodnione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
FighterX
Musisz wiedzieć, że spożycie samej odżywki białkowej spowoduje podniesienie cukru we krwi. To już niejednokrotnie udowodnione.

nie jedno krotnie udowodnione co ty gadasz co ci podniesie??skoro sukraloza nie podnosi a cukrów nie ma to nic ci nie podniesie
a jeśli podnosi to nie masz czystego koncentratu a z jakimiś domieszkami
jeśli robią badania to pisze wyraźnie że wpc zawiera jakiś cukier..
a skoro na opakowaniu jest 1 składnik wpc i pisze zero cukru jem to od ecomaxa i podnosi 25 razy mniej niż to od ENERGY PHARM!!
a w ecomaxie masz napisane 1,3 g cukru i się zgadza podnosi mi cukier minimalnie super okej
ale że mam wskaznik na 100 i miga mi na czerwono oznacza że jest tam grubo ponad 25 g cukru w 100 g a miało być 0g!!!!!!!!!!!
pozdrawiam


Zmieniony przez - Gero6663e w dniu 2021-02-13 13:11:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Firmy krzaki, więc spodziewać można się wszystkiego. Ciężko jednak po samej konsystencji proszku i smaku stwierdzić, że jest to serwatka, a nie białko serwatkowe. Surowec może mieć różną konsystencję, sypkość, lepkość i smak, więc takie wnioski można wyciągnąć jedynie robiąc dokładne badania składu produktu. Twoja subiektywna opinia może być bardzo krzywdząca dla firmy, która dopóki nie przedstawisz badań składu jest jak najbardziej uczciwa.

Jeżeli chodzi o skok insuliny po wypiciu koncentratu białka serwatkowego, to jak najbardziej jest on możliwy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
domer
Firmy krzaki, więc spodziewać można się wszystkiego. Ciężko jednak po samej konsystencji proszku i smaku stwierdzić, że jest to serwatka, a nie białko serwatkowe. Surowec może mieć różną konsystencję, sypkość, lepkość i smak, więc takie wnioski można wyciągnąć jedynie robiąc dokładne badania składu produktu. Twoja subiektywna opinia może być bardzo krzywdząca dla firmy, która dopóki nie przedstawisz badań składu jest jak najbardziej uczciwa.

Jeżeli chodzi o skok insuliny po wypiciu koncentratu białka serwatkowego, to jak najbardziej jest on możliwy.

pisałem wyżej jest możliwy skok insuliny i skacze w białku od ecomaxa z 1,3g cukru minimalnie a w tamytm nie ma cukru i skacze 25 razy więcej ,,jakiej serwatki...wiem jak wygląda serwatka jestem cukiernikiem i piekarzem..
serwatka i koncentrat serwatki to jedno a mleko w proszku to 2 zapacj po otwarciu worka mówi wszystko nie mówi mi żę 32 letni chłop nie wie jak mleko w proszku pachnie....w serwatkach nie ma mleka w proszku napisałem do firmy od 3 dni milczą a jak składalem zamowienie napisali do 10 minut
firma ma stronę a do nich jest nr do MAXSPORTU od którego w tym samym dniu zamówiłem przypadkowo BIAŁKO od ecomaxa i jest genialne
zrobiłem już film jak dodaje białko do wody i zamiast sie rozpuscić twoży się zawiesina twarda zbita a woda jest czysta!!!
i to samo z ecomaxem ecomaxa nie musiałem nawet mieszać i normalny zapach .
A masło orzechwoe otwierasz i zamiast masła masz wodę...wiem jak działą guma guar nie dam się wciula robić zgłosiłem sprawę
a z miłą chęcią wyślę to białko do LABOLATORIUM jaki problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
Gero6663e
domer
Firmy krzaki, więc spodziewać można się wszystkiego. Ciężko jednak po samej konsystencji proszku i smaku stwierdzić, że jest to serwatka, a nie białko serwatkowe. Surowec może mieć różną konsystencję, sypkość, lepkość i smak, więc takie wnioski można wyciągnąć jedynie robiąc dokładne badania składu produktu. Twoja subiektywna opinia może być bardzo krzywdząca dla firmy, która dopóki nie przedstawisz badań składu jest jak najbardziej uczciwa.

Jeżeli chodzi o skok insuliny po wypiciu koncentratu białka serwatkowego, to jak najbardziej jest on możliwy.

pisałem wyżej jest możliwy skok insuliny i skacze w białku od ecomaxa z 1,3g cukru minimalnie a w tamytm nie ma cukru i skacze 25 razy więcej ,,jakiej serwatki...wiem jak wygląda serwatka jestem cukiernikiem i piekarzem..
serwatka i koncentrat serwatki to jedno a mleko w proszku to 2 zapacj po otwarciu worka mówi wszystko nie mówi mi żę 32 letni chłop nie wie jak mleko w proszku pachnie....w serwatkach nie ma mleka w proszku.
Po ostatnie jadłem serwatki ,przetworyu mleczne,,skoro mam cukrzycę wiem jak skacze co i o ile powinno skakać!!!
ale nie skakać jak bym 25 g cukru przyrypał.
mlekow proszku to odparowanie płynów z mleka .więc do serwatki mu daleko.
napisałem do firmy od 3 dni milczą a jak składalem zamowienie napisali do 10 minut
firma ma stronę a do nich jest nr do MAXSPORTU od którego w tym samym dniu zamówiłem przypadkowo BIAŁKO od ecomaxa i jest genialne
zrobiłem już film jak dodaje białko do wody i zamiast sie rozpuscić twoży się zawiesina twarda zbita a woda jest czysta!!!
i to samo z ecomaxem zrobiłem ecomaxa nie musiałem nawet mieszać i normalny zapach .
A masło orzechwe otwierasz i zamiast masła masz wodę...wiem jak działa guma guar nie dam się wciula robić zgłosiłem sprawę
a z miłą chęcią wyślę to białko do LABOLATORIUM jaki problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
Gero6663e
Gero6663e
domer
Firmy krzaki, więc spodziewać można się wszystkiego. Ciężko jednak po samej konsystencji proszku i smaku stwierdzić, że jest to serwatka, a nie białko serwatkowe. Surowec może mieć różną konsystencję, sypkość, lepkość i smak, więc takie wnioski można wyciągnąć jedynie robiąc dokładne badania składu produktu. Twoja subiektywna opinia może być bardzo krzywdząca dla firmy, która dopóki nie przedstawisz badań składu jest jak najbardziej uczciwa.

Jeżeli chodzi o skok insuliny po wypiciu koncentratu białka serwatkowego, to jak najbardziej jest on możliwy.


pisałem wyżej jest możliwy skok insuliny i skacze w białku od ecomaxa z 1,3g cukru minimalnie a w tamytm nie ma cukru i skacze 25 razy więcej ,,jakiej serwatki...wiem jak wygląda serwatka jestem cukiernikiem i piekarzem..
serwatka i koncentrat serwatki to jedno a mleko w proszku to 2 zapacj po otwarciu worka mówi wszystko nie mówi mi żę 32 letni chłop nie wie jak mleko w proszku pachnie....w serwatkach nie ma mleka w proszku.
Po ostatnie jadłem serwatki ,przetworyu mleczne,,skoro mam cukrzycę wiem jak skacze co i o ile powinno skakać!!!
ale nie skakać jak bym 25 g cukru przyrypał.
mlekow proszku to odparowanie płynów z mleka .więc do serwatki mu daleko.
napisałem do firmy od 3 dni milczą a jak składalem zamowienie napisali do 10 minut
firma ma stronę a do nich jest nr do MAXSPORTU od którego w tym samym dniu zamówiłem przypadkowo BIAŁKO od ecomaxa i jest genialne
zrobiłem już film jak dodaje białko do wody i zamiast sie rozpuscić twoży się zawiesina twarda zbita a woda jest czysta!!!
i to samo z ecomaxem zrobiłem ecomaxa nie musiałem nawet mieszać i normalny zapach .
A masło orzechwe otwierasz i zamiast masła masz wodę...wiem jak działa guma guar nie dam się wciula robić zgłosiłem sprawę
a z miłą chęcią wyślę to białko do LABOLATORIUM jaki problem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
pisałem wyżej jest możliwy skok insuliny i skacze w białku od ecomaxa z 1,3g cukru minimalnie a w tamytm nie ma cukru i skacze 25 razy więcej ,,jakiej serwatki...wiem jak wygląda serwatka jestem cukiernikiem i piekarzem..
serwatka i koncentrat serwatki to jedno a mleko w proszku to 2 zapacj po otwarciu worka mówi wszystko nie mówi mi żę 32 letni chłop nie wie jak mleko w proszku pachnie....w serwatkach nie ma mleka w proszku.
Po ostatnie jadłem serwatki ,przetworyu mleczne,,skoro mam cukrzycę wiem jak skacze co i o ile powinno skakać!!!
ale nie skakać jak bym 25 g cukru przyrypał.
mlekow proszku to odparowanie płynów z mleka .więc do serwatki mu daleko.
napisałem do firmy od 3 dni milczą a jak składalem zamowienie napisali do 10 minut
firma ma stronę a do nich jest nr do MAXSPORTU od którego w tym samym dniu zamówiłem przypadkowo BIAŁKO od ecomaxa i jest genialne
zrobiłem już film jak dodaje białko do wody i zamiast sie rozpuscić twoży się zawiesina twarda zbita a woda jest czysta!!!
i to samo z ecomaxem zrobiłem ecomaxa nie musiałem nawet mieszać i normalny zapach .
A masło orzechwe otwierasz i zamiast masła masz wodę...wiem jak działa guma guar nie dam się wciula robić zgłosiłem sprawę
a z miłą chęcią wyślę to białko do LABOLATORIUM jaki problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Białko, czytaj proteiny powodują skok curku we krwi. To nie cukier zawarty w odżywce, to białko to powoduje.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16002802/ 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Allnutrition Frużelina wiśniowa - ilość cukrów

Następny temat

Pytanie odnośnie Swanson - Coleus Forskohlii (pokrzywę indyjską) w kapsułkach.

WHEY premium