SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vita-min Multiple Sport

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
Siema
Wopakowaniu znajduje sie Vita Plex i Chela Min . Więc dziennie mam brac po jednej tabletce każdego z tych specyfikow ?
zdr.

** Life is Brutal and Full of Zasadzkas **

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Bogus23 - leniu:

https://www.sfd.pl/Apteczne_ZMA_a_Witaminy_Olimp-t448585.html

https://www.sfd.pl/Witaminy_i_apteczne_ZMA-t299366.html

na krotka metę spokojnie mozesz brac jedno i drugie - na dluzszą moim zdaniem nawet suplementacja samymi multiplami olimpu nie jest zasadna, chyba ze jestes wyjatkowo aktywny - a dietę masz uboga nawet w wit rozp w tluszczach



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-05-25 09:04:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
tak

1 pomaranczowa
1 niebieska

np rano po sniadaniu zarzucasz jedna i druga

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
dziękowa Siodema :^^

** Life is Brutal and Full of Zasadzkas **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
trochę odgrzebię, ale nie chciałem zakładać nowego tematu...

a ja mam pytanie apropo tej niebieskiej
tam jest Magnez, Wapń,potas,cynk,żelażo,mangan,miedź,jod,chrom,selen

a biorę też CHELA MZB z olimpu na noc , czy nie za dużo wtedy spożywam cynku, magnezu? Czy przedawkowanie tego jakoś się ujawnia ?
Czy nie mam się o co martwić i brać to i to?

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-05-06 18:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie , nic ci nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kscman bierz jedna chela mzb i jedna chela-min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brac naprzemian bo jest bardzo duze sterzenie, w jeden dzien vitaminy, w nastepny mineraly i tak w kolko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
a chelaty da sie przedawkowac?

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Ale pytanie :D
Chelaty to grupa związków kompleksowych o specjalnej geometrii.
Chodzi Ci pewnie o to czy witaminy można przedawkować. Owszem, można - ale trzeba by trochę więcej zjeść niż 2x dawka tabletki z zestawem witamin. Także bez obaw.

Zmieniony przez - anoxic w dniu 2010-05-20 17:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja stosując multiple sport + b-komplex mialem objawy hiperwitamnozy b1. IMO da sie przedawkowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
chodzilo mi wlasnie o to czy mineraly w postaci chelatow da sie przedawkowac. to ze witaminy da sie przedawkowac to wiem, nie jest to zreszta jakims ogromnym problemem. a pytam o te mineraly dlatego ,ze slyszalem ,ze nieda sie przedawkowac chelatow, wrecz przeciwnie, jesli dany pierwiastek jest w nadmiarze i zalega to ta otoczka chelatowa mialaby rzekomo pomagac wydalic nadmiar. czy tak jest?

tak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a hmb

Następny temat

mASA CIALA CO BRAC

WHEY premium