SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Veryfikacja ROHM labs i Zaralone international .

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265


Witam szanowne Grono.

Zakupiłem R.o.H.M labs RIP BLEND w UK ..
W dzialem były ROHM ale zupełnie inny design ...

Druga Sprawa to Primolone z Zaralone International ...
Oba wydaja mi sie wałkowate...
co sadzicie ...

Swoja droga dlaczego na bułgarskim leku pisze na zawleczce flip off po angielsku ?

Mieszkam w Grays , UK

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265


Flip off na górze na bułgarskim leku ?

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265



Teraz ROHM labs RIP BLEND

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265


Czy to sa FAKE ? Czy org. ?

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
jakim znow leku przeciez to jakis under

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
CaptMikePL poczytaj trochę w Google o podziemnych laboratoriach a aptecznych i czym sie różnią ich wyroby bo znając życie dil ci powiedział że to oryginalny apteczny towar . Ale odrazu moge ci powiedzieć że o Rumuni to nawet nie słyszało a co jest w środku to nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
Zwała ale mnie w choooja zrobili ...
To co lepiej to do smietnika dac ... bo zycie kocham...
Czy Eurochem Boldoject i Primaject to tez undergroundy bo mi tego tez wcisnoł , butelka wydaje sie orginalna sprawdzałem na stronce nie jest zaokraglona i ma dokładnie 5 cm wysokosci ....
Zreszta jesli w rip Blend jest Ten to i tak na chooja siada .. Szkoda tylko kasy bo bede musiał to wyrzucic .. ale chyba lepiej wyrzucic to gowno do kosza jak zdrowie?

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
Moge dac zdjecia tego eurochemu jesli znajda sie zainteresowani...
Bo jak zwykle zdawkowe wypowiedzi Profesjonalistwow

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
Ps moze jakis link bo szukam szukam a nie chce doopy zawracac... o tych undergroundach ...

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
widałem undergroundowe koksy i lipa... .. moze macie pod reka link bo przydałoby sie mnie doedukowac i nie zawracac wam gitary

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1775
ROHM na bank fake,jezeli jestes w UK to jest duzo pewniejszych srodkow niz ROHM na wyspach i dostepne online

Polska

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!stanazolol firmy genesis ale bez usp

Następny temat

Dianabol 10 - Atomic Lab

WHEY premium