SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vega Test (wasze oponie)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
Czy mieliscie kiedys styczność z tym testem ? Jakie jest wasze zdanie na temat tej metody wykrywania "syfu" worganizmie typu glisty, pasozyty, grzybice przewodu pokarmowego, jelit, lamblia itp ?

Znalazłem dzis pewien artykuł o tym tescie.
http://www.kobieta.pl/drukuj/artykul/pasozyty-czy-to-prawda-ze-ma-je-prawie-kazdy-z-nas/
Bardzo surowo podchodzi sie do tego zagadnienia. Borykam sie z problemem gazów i wzdęć od wielu, wielu miesiecy. Utrudnia to na tyle mi zycie, ze praktycznie przestałem umawiac sie na spotkania, chodzic do kin, restaturacji itp. Koszmar. Po kazdym posilku/płynie smierdzące gazy. Żadenn lkek do tej pory mi nie pomógł, ani żadna wariacja diety. Domyslam sie, ze moze mma te pasozyty czy cos w tym stylu co powoduje gazy. Stad tez moje wachania co do wykonania Vega Testu. Chce wreszcie wiedziec co mi dolega!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skręcenie kostki - duży krwiak, gorączka

Następny temat

skrecenie stawu skokowo goleniowego, ratunku!!!!

WHEY premium