SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrzymujacy sie tradzik po cyklu - co moze byc nie tak ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13431

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

84

Wzrost

180

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

130

Obwód uda

66

Obwód talii

85

Staż na siłowni

10 lat w kratke

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

bold,wino,enan,cypio

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Szkoda lat na chodzenie po lekarzach i tak jak kolega wspomniał snujesz teorie spiskowe... weź Izotek i za 3 miechy zapomnisz co to syfy ;) Sam to kiedyś przerabiałem... lata się bujałem, masa masci, kremow, antybiotykow, plynow na receptę itp. itd.. tylko izo pomoglo w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
no ale izo to już uderzenia największego kalibru

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wszystko IMHO zależy od nasilenia trądziku, oraz jego przyczyny , izo to ostateczność, niektórym osobom pomogły mniej inwazyjne leki.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
lodzianin1
Peptydy na tradzik ? Moze az mnie zaskoczyles


Jeżeli kortyzol jest sprawcą tego zamieszania to warto spróbować

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Byłem u dermo przepisala mi jakiś zestaw cynk +a oraz masc EpiDuo - ponoc rewelacja, zobaczymy... odnośnie izo to powiedziała ze nie ma sensu bo lekkie zmiany, ale jak już wchodzić na izo to z normalnymi dawkami i normalnym okresie dawkowania i nie eksperymentować niskich dawek na dlugi okres... chvj wie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Moalord
Byłem u dermo przepisala mi jakiś zestaw cynk +a oraz masc EpiDuo - ponoc rewelacja, zobaczymy... odnośnie izo to powiedziała ze nie ma sensu bo lekkie zmiany, ale jak już wchodzić na izo to z normalnymi dawkami i normalnym okresie dawkowania i nie eksperymentować niskich dawek na dlugi okres... chvj wie

Jednym słowem nie warto było w twoim przypadku iść do tego lekarza, albo nie masz wogòle tradziku badz derma kiepska. Rewelacyjny cynk i rewelacyjna masc epi duo (: normalnie rewelacja.
O izoteku nie wypisuj głupot o normalnych dawkach bo te dawki nie jednego okaleczyły. Jeżeli ktoś wyleczy się po 20 mg to po co ma stosować 60 mg.
Co oznacza nie eksperymentowac niskich dawek skoro takie protokoły stosowania są w powszechnym uzytku. Eksperymentowanie to z duzymi dawkami, z niskimi to jako takie bezpieczeństwo.
Poczytaj trochę, doucz się i dopiero wypisuj rady. Ja zagłębiłem się w wiele badań i wyczytałem wszystko o tym zwiazku co sie dalo zanim zastosowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Epiduo znam Jest tyle warte co inne cudowne mazidła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Na kilka syfkow które on ma może wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
dmq92
Na kilka syfkow które on ma może wystarczy

Możliwe ale to tylko o autorze tematu świadczy bo jesli to co mu zapisala zadziala to rownie dobrze moze nic nie stosowac i samo przejdzie.
Podejrzewam ze babka tak dziala żeby wizyt dużo nastukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
rarytas1
dmq92
Na kilka syfkow które on ma może wystarczy

Możliwe ale to tylko o autorze tematu świadczy bo jesli to co mu zapisala zadziala to rownie dobrze moze nic nie stosowac i samo przejdzie.
Podejrzewam ze babka tak dziala żeby wizyt dużo nastukać.



Albo jest po prostu niedoedukowana. Zależy też Co powiedział autor tematu, czy powiedział że to tradzik posterydowy itp



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2015-11-14 12:04:19

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2015-11-14 12:04:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakich środków użyć zamiast deki i boldka??

Następny temat

Szybka bomba

WHEY premium