SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrzymujacy sie tradzik po cyklu - co moze byc nie tak ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13368

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

84

Wzrost

180

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

130

Obwód uda

66

Obwód talii

85

Staż na siłowni

10 lat w kratke

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

bold,wino,enan,cypio

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
yoyo20
Finasterydy blokuja w jakimś stopniu konwesje dht, wnc Ci więcej na ten temat powie. Ogolnie boje sie izoteku, bo słyszałem, ze niszczy stawy, a dla mnie to zabójstwo, bo mam juz lewy bark leciwy


stawów ci nie zniszczy przy niskim dawkowaniu izo no chyba że polecisz jak ci lekarz zapisze w końskich dawkach . Ja w 12 tym miesiącu na izoteku 20 mg dziennie ciskałem 210 kg na zawodach, a treningi w zakresie 1-3 pow był wykonywany non stop.Prawdopodobnie mój przypadek jest mało miarodajny bo całe te 12 miechów leciałem na dece+testo i pewnie to chroni stawy
Z antybiotykiem trzeba trafić na mnie działała tylko doksycyklina a na zioek doxa kompletnie nie działa - każdy przypadek inny. U mnie doxycyklina wybijała syfy do zera przy dawce 50 mg ( pół tab.) raz dziennie.
robienie cykli z Finasterydem to głupota - straszne spustoszenie, były już badania na stosujących ten mix, chyba problemy kardiologiczne się pojawiały nadzwyczaj często, jeśli kogoś interesuje mogę poszperać ale tu takich badań chyba nie wrzucę bo nie wolno?



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-10-31 19:55:53

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-10-31 19:59:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Ja w ostateczności wezmę izotek ale w granicach10-20mg ed jak mówisz. Na razie z trądzikiem mi sie nie pogarsza ani nie polepsza.. Jakie są dobre tańsze zamienniki izo tak na przyszłość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Kilka syfów mu wyskoczyło i o izoteku myśli Kumplowi, który bawi się w 5 miechów cyklu, 1-2 miechy odbloku i znowu bomba poleciłem to co ja biorę profilaktycznie - 3-4 tabsy witaminy A+E, 2 rano, 2 na noc, 4g witaminy C, siarka msm 2g rano i wieczorem, 9 mg wit B2, 50-100 mg B6 + 1 tabs zincas forte i puff - zniknęło u niego, a ja sam problemów nie mam, mimo że moje barki i plery powinny być bardzo podatne (złe rogowacenie naskórka). Do tego żel do twarzy taki zielony o niemieckiej nazwie w rossmanie z kwasem owocowym - mega jest, nic nie syfi. Natomiast gdy użyję jakiegoś innego to odrazu coś wyskakuje bo twarz wysycha.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-10-31 20:53:29

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
To jest sprawa moncno indywidualna. Nie każdemu witaminki pomagają, nie ktorym na cyklu syfy zaczynają znikać a u reszty zaczynają sie pojawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny, a jak jest mocny trądzik, to nawet cała apteka witamin i minerałów nie pomoże.



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-10-31 21:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Wiem to doskonale, ale skoro mówi, że to tylko kilka syfów na plecach i twarzy, a nie aleja gwiazd na plecach to lepiej wypróbować mniej inwazyjne metody tak jak wspomniał WNC, aniżeli największy kaliber ;d

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Cayek
Wiem to doskonale, ale skoro mówi, że to tylko kilka syfów na plecach i twarzy, a nie aleja gwiazd na plecach to lepiej wypróbować mniej inwazyjne metody tak jak wspomniał WNC, aniżeli największy kaliber ;d

Twoje metody to żadne metody. Witaminki poza placebo nic nie dają jeżeli syfy znikają to zapewne bez niczego też by zniknęły. Napewno przed izotekiem trzeba wypròbować antybiotyki doustne. Trafienie w odpowiedni doustny to też metoda pròb i błędòw.
Dzięki zaleczeniu syfòw antybiotykiem śmiało można kontynuować leczenie niską dawką izo. Jeżeli chcecie zrobić wszystko bez antybiotyku na samym izo to trzeba przygotować się na kilka m cy bez poprawy czyli wyglądasz długo fatalnie jakbyś się nie leczył. Powòd jest prosty - krosty mają charakter bakteryjny to co zrobi antybiotyk w kilkanaście dni izo będzie robiło miesiącami - ten lek leczy przyczynę - zwęża pory, obniża wytwarzanie łoju, obniża stan zapalny ale nie radzi sobie z samymi bakteriami. Jeżeli gębę masz zawaloną syfami to koniecznie najpierw antybiotyk
. Duzo osòb w ciężkim stanie leczy się tylko izotekiem, i z powodu braku rezultatòw ładują w siebie potężne dawki izo - nie tędy droga. Gdyby stan poprawili błyskawicznie antybiotykiem i przyjmowanie izo rozpoczęli z wyglądem bez zmian chorobowych to zabawy w rosyjską ruletkę z dawkami 60 mg i wzwyż byłyby niepotrzebne



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-10-31 22:05:19

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-10-31 22:07:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
W internecie są tysiące postów ludzi, którzy przewlekle chorowali na trądzik w większym lub mniejszym stopniu. Na młodzieńczy, różowaty, od SAA itp. itd. Naczytałem się tego od cholery bo bałem się, że mnie wysypie i były dziesiątki/setki tematów gdzie głupia witamina A, B6, B2 lub zincas forte potrafiły w ogromnym stopniu zminimalizować problem lub usunąć go całkowicie. Nie u każdego, ale mimo to wielu ludzi to potwierdza. Wiadomo, że są przypadki gdzie ludzie wręcz wrzodów podostawali i bez Accutane/izoteku nie szło tego wyleczyć. Ten sam przykład z moimi ramionami (rogowacenie okołomieszkowe) - gdy przyjmuję witamine A+E + C stan skóry jest prawie, że ideolo, a jak zaniedbam to 2 tyg i znowu średnio to wygląda. To co dana osoba zrobi jest jej sprawą, ale jeśli nie jest to nic poważnego to osobiście wolałbym spróbować antyoksydantów, które wielokrotnie były chwalone i są tanie i praktycznie nieinwazyjne w porównaniu do izoteku.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Cayek
W internecie są tysiące postów ludzi, którzy przewlekle chorowali na trądzik w większym lub mniejszym stopniu. Na młodzieńczy, różowaty, od SAA itp. itd. Naczytałem się tego od cholery bo bałem się, że mnie wysypie i były dziesiątki/setki tematów gdzie głupia witamina A, B6, B2 lub zincas forte potrafiły w ogromnym stopniu zminimalizować problem lub usunąć go całkowicie. Nie u każdego, ale mimo to wielu ludzi to potwierdza. Wiadomo, że są przypadki gdzie ludzie wręcz wrzodów podostawali i bez Accutane/izoteku nie szło tego wyleczyć. Ten sam przykład z moimi ramionami (rogowacenie okołomieszkowe) - gdy przyjmuję witamine A+E + C stan skóry jest prawie, że ideolo, a jak zaniedbam to 2 tyg i znowu średnio to wygląda. To co dana osoba zrobi jest jej sprawą, ale jeśli nie jest to nic poważnego to osobiście wolałbym spróbować antyoksydantów, które wielokrotnie były chwalone i są tanie i praktycznie nieinwazyjne w porównaniu do izoteku.

Trądzik jest chorobą i każdą chorobę należy leczyć lekami . Sorki ale ja nie wierzę w zasadność stosowania witamin, minerałów i innych suplementòw . Jak piszesz bałeś się że cie wysypie. Między bałem sie zachorowania a zachorowałem jest ròżnica. Kiedyś też wierzyłem w farmazony dot. takiego leczenia bez leczenia jakie proponujesz ale niczego w ten sposòb nie wyleczyłem poza wydaniem kasy, stratą czasu i wmawiamiem sobie że działa. Przejechałem się na suplementach sportowych w ktòre ładowałem latami dziesiątki tysięcy, przejechałem sie w leczeniu trądziku przez 15 lat wszelkimi metodami poza właściwymi teraz robie wszystko szybko i skutecznie bez okłamywania samego siebie.
Ròbcie coś konkretnie albo nie ròbcie wogòle - może samo przejdzie, może samo urośnie itd


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-10-31 22:55:47
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakich środków użyć zamiast deki i boldka??

Następny temat

Szybka bomba

WHEY premium