SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Usunięcie części jelita grubego - opinie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2820
Witam.

Moja mama ma mieć usunięcie częściowe (prawdopodobnie) jelita grubego ze względu na uchyłki w jelicie. Jednak lekarz jej powiedział by się dobrze zastanowiła nad tym bo 'bez jelita grubego nie ma życia'.

Także moje pytanie. Czy znajdują się na tym forum osoby po usunięciu części lub całego jelita grubego? Jeśli tak można prosić o opinie jak się czujecie po tym, jak wygląda wasze jedzenie na co dzień i czy operacja wyszła wam na dobre czy nie.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam, edzio94
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
nie obraź sie ale albo lekarz jest tępy albo schowałes swój jezyk w tyłku.. "bez jelita grubego nie ma życia", naprawde super odpowiedz lekarza.. jak Twoja mama bedzie znowu u tego lekarza to niech sie go wypyta o wszystko, a jak bedzie dalej takie teksty rzucał, to niech mu powie zeby konkretnie powiedzial, jak wygladać lub przynajmniej jak moze wygladac jej zycie po tej operacji, jakie sa jej dokladne skutki, jaką powinna mieć diete po usunieciu czesci jelita itp.

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobroson (zopiklon) i melatonina

Następny temat

Nierowne barki

WHEY premium