SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Usunięcie chrząstki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
usunac zupelnie. modelowanie mnie juz nie interesuje, bo i tak mi predzej czy pozniej przemodeluja wiec po co placic kilka razy

Zmieniony przez - sachem w dniu 2005-10-09 15:55:04

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Już niedługo ide na zabieg, dokładnie 25. Jak wrócem dam znać zainteresowanym, szczegółami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
Mnie też intersuje całkowite usunięcie chrząstki mugłby ktos napisac gdzie najlepiej w b-stoku usunąc chrzątke ile to kosztuje itp itd

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
W waszych przypadkach to głópota.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Bokserzy sobie nic teraz nie usuwaja. Kiedys tak robili ale dzis sie tego nie robi bo medycyna robi rozne cuda i posklada kazdy nosek. A wycinanie chrzastki to ostatecznosc chyba ze ktos z glupoty sobie wytnie.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
A po co co pare miesięcy odwiedzać hirurga by prowstował mi nos. Jak ktoś się czesto leje lepiej usunąc chrząstke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
A co bokserom daje takie wycięcie chrząstki? Bo nie wiem za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Jak ktos sie czesto leje to niech sie lepiej nauczy obrony dobrej. A nie nos do przodu wystawia. Nos sie tylko nastawia. Prostowac to sobie mozesz po zakonczeniu kariery. To nie problem. Kiedy bokserzy sobie wycinali bo mieli klopoty z nosem i chirurgia nie byla tak rozwinieta jak dzis. Teraz praktycznie sie nie wykonuje tego bo ma to gorsze skutki niz poskladanie noska.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Kask, dzieki za wypowiedz! ...sog juz nie wchodzi

aha... a sa jakies sposoby na wzmocnienie chrzastki? bo wiadomo - obrona obroną, ale czasami sie oberwie jak zminimalizowac ryzyko ponownego zlamania?

Zmieniony przez - sachem w dniu 2005-10-11 01:23:16

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Sachem za pkt 2 regulaminu
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wach nie zawiódł

Następny temat

Gala jak ta lala

WHEY premium