SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ustąpienie gino ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
"nawet jak wytniesz to wróci przy cyklu" to totalna bzdura"

Nie za bardzo zczaiłem :) No jak wytne to z czego ma wracać :P? Jak wytne to pozbęde się tego raz na zawsze. :)
dzieki za odp. 60 pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
w nowym muscular development piszą, że może wrócić, nawet po wycięciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
a jak czytaem ze wycinasz gruczoł i dziekuje masz problem z glowy

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
jak wytnie to i tek w większości przypadków powróci jak masz do tego tendencje, zwiększy ci sie poziom estro i kuku będzie, bo oni zostawiają troche gróczoła przy sucie bo jak nie to obumrze sut i odpadnie , możesz nawet sprawdzić sobie na stronkach klinik co się tym zajmują

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
nic nie powroci co za bzdury.

Mialem wyciete z jednego cyca kupe lat temu. Teraz na kazdym cyklu srodkow aromatyzujacych gino pojawia sie w drugim heheh (taki organizm co poradzic). W tym wycietym ni****a zero zmian bo co ma sie zmieniac jak wsio wyciete

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
pewnie dobry chirurg i dobrze wyciął to nie wraca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
Zaburzenia hormonalne lub gwałtowna zmiana wagi mogą spowodować powrót zniekształcenia.

Na każdej stronie co to wyciają to pisze

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Oj to widze, że odmienne opinie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] Roid rage a sporą masz blize po wycięciu ? Bo jak to w koncu z tym jest? gdzieś też czytałem na forum sfd o typku, który miał wycinane gino z obu sutów i zero blizn po tym miał.Wiec jak to sie ma w koncu ? Roid rage a sporą masz blize po wycięciu ? Bo jak to w koncu z tym jest? gdzieś też czytałem na forum sfd o typku, który miał wycinane gino z obu sutów i zero blizn po tym miał.Wiec jak to sie ma w koncu ? Roid rage a sporą masz blize po wycięciu ? Bo jak to w koncu z tym jest? gdzieś też czytałem na forum sfd o typku, który miał wycinane gino z obu sutów i zero blizn po tym miał.Wiec jak to sie ma w koncu ?[img]../../buziaki/6.gif" alt="" /> I ile to kosztuje? Bo inni piszą ze ok 400 zeta a inni ze ok 4 000.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 239 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13464
gino może się samo cofać, sam jestem żywym przykładem.
Chodzę na regularne kontrole do lekarza i on również uważa że się cofa.
Trwa to długo bo już ponad rok, ale w takim tempie za rok powinno całkiem zniknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Raczej 4tys. nawet 5tys.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Cykl

WHEY premium