SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Urodzinki Amazonki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Ekhem! Chciałbym rozpocząć od małego wstępniaka... Zastanawiałem się od dłuższego czasu w jaki sposób podkreślić wyjątkowość tej okazji - myślałem o sprowadzeniu cyrku! Miała być wata cukrowa, balony, słonie, wieloryb, wodzirejem miał być Marian Krzaklewski do spółki z Donaldem Tuskiem, obaj ubrani w trykoty - cholerka jasna miały być nawet bony rabatowe na zakupy w lumpeksie! Przez cały ten czas nie potrafiłem wymyślić niczego sensownego, jakiegoś pomysłu który mógłbym zrealizować z myśla o stworzeniu niezwykłego przyjęcia - z tego powodu przez ostatnie kilka dni moje myśli były postrzępione niczym gazeta leżąca przez tydzień na osiedlowym śmietniku! Wszędzie próbowałem znaleźć inspiracje! Dzwoniłem nawet do Katarzyny Figury - niestety była zajęta kręceniem nowego reality show ze swoim udziałem pod tytułem "Uwolnić Orkę"...a może to był "Zjazd hodowców trzody chlewnej"?... Nieważne, zostawmy Titanica. Bez tych atrakcji przyjęcie traciło na wyjątkowości - postanowiłem więc w nieco inny sposób dodać smaczku całemu przedsięwzięciu. mianowicie, postanowiłem wynająć jacht - tak, jacht! Niestety okazało się że ostatni wolny jacht został wynajęty przez Brunchildę Bączek i jej męża Zenobiusza - właścicieli firmy produkujacej mopy. W porcie wolne więc były tylko kutry rybacie - czyli po raz kolejny nic nie wyszło z moich zamiarów wyprawienia uroczystego przyjęcia - czegoś na miarę balu miłośników torfu któremu patronowała drużyna harcerska z wsi Oborniki pod Poznaniem, ech... Pomyślałem o jakimś niezwykłym upominku - i takowy udało mi się nabyć - były to słynne już gumiaki Natalii Kukulskiej które wszyscy pamiętamy z reklamy wódki "Marzenie Kombajnisty" - Niestety psy mojej sąsiadki dokonały masowej rzezi na bogu winnych kaloszach! Kilka dni potem wpadłem na pomysł wynajęcia na kilka godzin baru mlecznego, niestety cena którą miałbym za to zapłacić, podobnie jak tamtejsze zupy była przesolona... znowu zrezygnowany postanowiłem udać się na ponowne poszukiwania - zatopiłem się w myślach i wtedy mnie olśniło! Po co to wszystko? Przecież są inne sposoby na uczynienie tego dnia wyjątkowym - Żadne przyjęcie, żaden najbardziej wyszukany upominek nie zastąpi grona przyjaciół jakie się tu dziś zebrało specjalnie dla ciebie Uleńko - bo to oni są najwspanialszym prezentem, takim który dzisiejszego dnia namaluje na twojej twarzy najpiękniejszy uśmiech. Wszystkiego najlepszego Hipolitko! Jupi! Zaczynamy przyjęcie

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
ładna laurka

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
STO LAT AMAZONKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkiego naj


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608


Wszystkiego najlepszego pięknej Amazone życzy Lame Hunter Co by na imprezie sucho w gardłach nie było przynoszę ze sobą co nieco dobrego trunku

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.glt.pl
Strona nie istniejącego jeszcze (oficjalnie) K** -> http://K**.glt.pl
Lame_Hunters.sq
Jestem leniem i głąbem i znowu nie zaliczyłem roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No to się zaczęło na dobre, a już myślałem że nikt się nie pojawi, a tu co się okazało? Że byliście po odpowiednią zapitkę - to ja lecę do piwnicy po ogóreczki kiszne na zagrychę

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2003-04-14 00:50:46

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Ogóreczki kiszone załatwi Mariusz może, on lubi grzybobranie i zbieranie kiszonych ogórków (oraz sadzenie żołędzi).

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.glt.pl
Strona nie istniejącego jeszcze (oficjalnie) K** -> http://K**.glt.pl
Lame_Hunters.sq
Jestem leniem i głąbem i znowu nie zaliczyłem roku.

Zmieniony przez - TJM w dniu 2003-04-14 00:53:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ogórki już są


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


i skisła kapusta tyż


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Tak bardzo chciałbym tu z wami posiedzieć - niestety musże się uczyć na jutrzejsze sprawdziany - do zobaczenia!

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


więcej ogórków


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No to mamy ogórki i zapitkę - tylko gdzie jest Hipolitka?

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skad wy macie tyle czasu.

Następny temat

Co jeść, by być wielkim?

WHEY premium