SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Storm pytanie !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
Witam
Zakupiłem Universal Storm 760g tą nową edycje ( czarna puszka ).
Chce to połączyć z Mono.

Rozpiska:
DT :
Rano mono
Po treningu Storm

DNT:
Rano mono
W poże treningowej Storm

Moje pytanie odnosi się do tego czy ten Storm wystarczy mi na 2 cykle 40 dniowe ?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402727
musisz sobie sam policzyc nikt za Ciebie tego nie zrobi. poza tym wystarczy jak Storma bedziesz brał w DT przed treningiem, w DNT wystarczy samo mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
Na jednym z forum czytałem i koleś napisał żeby połączyć z mono i brać tak jak ja napisałem i starczy na dłużej. I z moich obliczeń wyszło, że powinno mi starczyc na dwa cykle po 40 dni, ale nie wiem jak to jest w praktyce.

Czyli najlepiej jak go mam brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402727
DT rano 5gr. mono
przed treningiem Storm

DNT 5 gr. mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
ok ! tylko dlaczego przed treningiem, a nie po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
mozesz brac po, nie ma roznicy

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
Ja chyba wolę po na lepszą regeneracje, ale chętnie posłucham bardziej doświadczonych jak lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402727
napisałem,że przed treningiem ze wzgledu na dodatki jakie w nim sa, moga korzystnie wpłynąć na jakość treningu choć na dobrą sprawę nie jest ich za dużo więc najlepiej jak sprawdzisz na sobie jak bardziej Ci pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
jak wezmiesz przed mozesz miec lepszy komfort na treningu po tez mozesz brac sprobuj sam i zobacz jak na ciebie zadziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
Ok dzięki ! zobaczę jak to będzie w praktyce.

A jeszcze mi sie pytanie nasuwa takie.. Jak skończę te pierwsze 40 dni brania tego Storma to zostanie mi jeszcze na kolejne 40 dni (na drugi cykl). I jaką przerwę zrobić miedzy drugim cyklem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
tyle ile trwal cykl

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy jako pierwszy suplement.

Następny temat

Piłka ręczna - odżywka

WHEY premium