SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uniki poniżej pasa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 278
d0l4r, tu nie chodzi o kopanie kolanem jako sam czyn, a jako ze jest rowniez zabronione (z oczywistych przyczyn i tego tlumaczyc nie trzeba), chodzi o szybka nauke nielegal na nielegal, bo jak sparningpartnerowi wejdzie w nawyk to, to bedzie musial sie sporo oduczac. Mnie podobnym sposobem trener nauczyl podnoszenia stopy przy "chowaniu" nogi jak leci low, po 4tym lk zawsze unosze stope (a nie szuram jak wczesniej mialem w nawyku)

Zapraszam na www.filtech.com.pl oficjalny dystrybutor programu BobCAD-CAM w Polsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
jw popieram goscia:D kolano zalatwi sprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Wy chyba nie piszecie tego serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 278
Jak nie ?

Zapraszam na www.filtech.com.pl oficjalny dystrybutor programu BobCAD-CAM w Polsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2472
Dla autora: podbródek w trakcie schodzenia, albo opadający sierp w trakcie podnoszenia głowy powinien zadziałać, im głębiej schodzi tym masz więcej czasu, ale gdybanie z technikami przez Internet jest ciężkie.
Kolano w boksie? zabiłbym ;)

Zmieniony przez - marslawus w dniu 2011-08-21 23:48:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Watpie czy bys byl w stanie zabic raczej bys spal:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4810
Eeee tam panowie ja zrozumiałem filara w ten sposób, że podsunąć kolano tak żeby się nadział albo lekko szturchnąć w głowę i z szatańskim uśmiechem zza gardy przeprosić (pozdrawiam Grześka w tym miejscu:) a nie kopać w pełnym tego znaczeniu. Po którym razie albo przestanie albo odpowie na to główką w jaja tak więc to może tylko prowadzić do eskalacji. Co innego gdyby trener tak robił a co innego sparingpartner (prawdopodobnie bliżej nie znany). Heh a tak naprawdę trzeba ze sobą rozmawiać czyli jak ktoś pisał wcześniej zaznaczyć że się tak nie robi. Ale rozumiem że czasem sparingpartner jest uparty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Autorze, ukaraj siepowym

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2011-08-22 00:54:33

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 278
@MatiAu

O to mi chodzilo, przeciez oczywiste ze nie zrobisz typowego sciagniecia glowy i wyjscia kolanem jak to sie robi przy MT, to nie ma zabic/zniszczyc, a w inny sposob pokazac... najlepiej pogadac przed/po (jezeli to jakis staly partner )a jak nie zadziala to dopiero podstawic kolano. Ale pamietaj, Ty mu kolano, a on Tb pozniej moze tez cos wykombinowac w rewanzu jak zle zaczniesz robic

Zapraszam na www.filtech.com.pl oficjalny dystrybutor programu BobCAD-CAM w Polsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
u mnie tez jest tak, zwlaszcza jak sa sparingi z nizszymi ode mnie, czesto maja takie kombinacje ze wchodza z glowa pochylona nisko pode mnie i wala takie sierpy cepy nad swoja glowa,
czasami sie w****yalem i walilem niby przypadkiem w tyl glowy, ale zazwyczaj nie dopuszczam do zmniejszenia odleglosci i bije z takimi prostymi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sw/silka

Następny temat

POMOC W DAWKOWANIU ! PILNE !!

WHEY premium