SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Unidox Soultab - kilka pytan

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 398
ja bralem 2 miesiace unidox.Niedawno skonczylem.Przez pierwsze 10 dni bralem 2 tabletki rano i po poludniu.Potem przez 8 dni po 1 calej w ciągu dnia.Nastęnie po połowce dziennie.A efekty? Jeden wielki ****.Stanowczo nie polecam tego antybiotyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6247
O ile ja pamiętam to kuracja tym antybiotykiem trwa jakoś 12 tygodni. To skończyłeś kuracje po połowie zalecanego czasu.

Jakie założenie masz? Proste - walczyć i wygrywać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Ja dostalam w poniedzialek recepte na unidox i od poniedzialku przyjmuje po jednej tabletce kolo 22:00. Rozpuszczam ją w wodzie do picia.. ponoc lepiej sie wchlania. Jednak slyszalam od bardzo wielu osob ze Unidox nie pomaga a jesli juz to troszke a potem i tak tradzik wraca.. to po co sie tym katowac :( Te obciazenia watroby itp. 100% ludzi wypowiada sie dobrze o IZOTEKU.. myslalam ze go dostane, lecz niestety moja lekarka tym nie leczy..

Zobaczymy jak sie przez miesiac sprawdzi unidox + zineryt, ktory wogole nie dziala.. wogole :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2164
AcneGirl szczerze to nie wiem, ale jeżeli używałaś już Unidox i nie pomógł odpuść sobie! Ja brałem to paskudztwo i ogólnie wysyp jak cholera. Później niby wchłaniają się syfy ale i tak jak odstawiasz wracają. No chyba że ja mam jakiś upierdliwy ten syf ;)
podrawiam

PS. Ja za jakiś czas zaczynam kurację IZO. Jeszcze tylko badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Zobacze po miesiacu jak bedzie, bo w koncu musi byc albo gorzej albo lepiej bo stac w miejscu chyba nie bedzie :P

Tez bym chciala ten izotek, bo od 10 lat walcze z tradzikiem a mam juz taka postac ze miesiami nie zlazi :( eh..

niestety nie wiem ktory lekarz tym leczy a po drugie to ponoc skutkiem ubocznym jest wysuszanie sie blon sluzowych czy cos takiego no i ta krew z nosa.. co u mnie jest niedopuszczalne, bo mi czesto leci krew z nosa tak bz niczego :( wiec jakby jeszcze to sie wzmozylo to by byla katastrofa..

a koszda, bo juz nie widze szansy na normalny wyglad, fak! :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Jade na Unidoxie tydzien i zauwazylam ze nie pojawiaja mi sie takie wielkie pryszcze. Od tamtego czasu pojawimy mi sie tylko dwa. Fakt jeden duzy ale schodzi szybko *nie utrzymuje sie miesiac :/ ) .. takze jestem nawet zadowolona :)

Dostalam wczoraj recepte na Unidox, wiec jeszcze 2 tygodnie po 1 dziennie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39062
Ja rowniez biore Unidox tydzien czasu po 2 tab na dobe, ale jak dotat nie zauwarzylem zadnej poprawy .... a wy kiedy zauwarzyliscie pierwsze efekty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39062
dodam ze smaruje sie jeszcze Isotrexinem na noc i Zinerytem na dzien...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Jestem juz miesiąc na Unidoxie i Zinerycie i powiem Wam, ze jest poprawa, bo nie wyskakuja mi wielkie pryszcze i normalnie od 1,5tyg nic mi nie wyskoczylo :) Dopiero wczoraj dwa male, ale MAŁE!!! Teraz szpeca mnie strasznie blizny, przebarwienia po ostrym tradziku a to tak wyglada jakbym syfy miała :/
Dzis derma mi przepisala jeszcze Isotrexin, ale kiedys go mialam i mi podraznil skore co w rezultacie musialam leczyc nastepna mascia lagodzącą.. wiec raczej tego nie wykupie :/

Ja zauwazyłam poprawe po hmm 2 tyg. moze 1,5.

Oby tak dalej..

A znacie jakies metody na pozbycie sie przebarwien? W kremy nie wierze.. peelingow nie moge robic wiec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1499
Na przebarwienia zostaje chyba tylko laser. Kiedyś oglądałem program, chyba na Discovery, o gościu, który na twarzy miał dosłownie sajgon po trądziku. Po kilku zabiegach laserowych twarz wyglądała o niebo lepiej, więc jest szansa na pozbycie się tych przebarwień :). Co do Unidoxu to też go brałem przez kilka mięsięcy, na początku rewelacja, trądzik zniknął z dnia na dzień. Jednak po zaprzestaniu leczenia i wznowieniu po jakiś 2 miesiącach (lato, więc lekarka zdecydowała, że za dużo słońca, żeby się Unidoxem leczyć i przerwała terapię) już nie było tak różowo, ale ciągle bardzo dobrze. Po zaprzestaniu leczenia po jakimś miesiącu niestety nawrót ;/. Na twarzy zawsze miałem trądzik postaci raczej lekkiej, czasami bywało trochę gorzej, za to na plecach tragedia. Po odstawieniu Unidoxu, mimo nawrotu trądziku, jest i tak lepiej, niż przed kuracją, więc liczę, że może jakaś trwała poprawa zostanie ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONDYCJA na 6+

Następny temat

Ecstaza

WHEY premium