SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultralife - Nox pump xtreme

temat działu:

Ultralife

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24704

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
Witam.

Dzisiaj zrobilem pierwszy trening z Nox pump extreme i troszke sie zawiodlem, bo spodziewalem sie mocnego udezenia a jedyne co odczulem to wieksza motywacja na treningu. Smak okropny, ale nie o to tu chodzi. Niewiem czemu ale na moj organizme wszystko jakos tak slabiej dziala. ;) Nox zadzialal, ale nie bylo tak jak opiniach innych uzytkownikow

Moja waga 95kg
klata 110cm
bic 40cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3554
Nox pump extreme z Ultralife jest znacznie lepszy od DY na pewno jeśli chodzi o pobudzenie. Ale dla mnie zbyt mocno pobudza, zbyt długo "trzyma". Pot jest po tym taki kwaśny, aż szczypie. Jeśli chodzi o "pompę" to taka sobie, a nawet powiedziałbym słaba.
Odczucia przy 1 sasz. na raz/ waga ~79 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Domek_DoDo ty chyba na głowę upadłeś

człowieku wiesz jak szaro niebieski dy kopie w dupsko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3554
MCKOKS - nie nie upadłem na głowę kolego.

"człowieku wiesz jak szaro niebieski dy kopie w dupsko ?"
Tak, wiem. DY mnie praktycznie wcale nie rusza - trochę większa wytrzymałość na treningach i minimalnie większa pompa. Ogólnie bardzo słabiutko.

Kolego MCKOKS spokojnie - nie gorączkuj się tak. Cieszę się że na Ciebie bardzo dobrze działa i jesteś zadowolony. Niestety dla mnie bardzo słabiutki DY Nox pump, i zdecydowanie mocniejszy jest Ultralife Nox pump extreme. Może miałeś na saszetki Ultralife Nox pump PERFORMANCE a nie EXTREME. PERFORMANCE - również słabo na mnie działał. Opakowanie mają takie same różnią się tylko drobnym napisem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
Dzisiaj pierwszy trening na noxie- masakra. Mimo, że połowe porcji zwróciłem (super smak to pompa i motywacja niesamowita... Dużo lepszy od DY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
Dzisiaj zrobię kolejny trening z nox pumpem, ale tym razem wypiję 2 saszetki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba cie po***ało człowieku ?

2 saszetki to odlecisz..

to nie są zabawki jak nitrobolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
ale jedna na mnie bardzo słabo działa, a nawet można powiedzieć że dzaiłanie jest znikome

Zmieniony przez - kiero23 w dniu 2011-05-07 15:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ziomuś ja jedną saszetkę biorę i lecę na tym suplu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
U mnie tez bez rewelacji, odczuwałem troche, minimalnie wieksza pompe ale nic poza tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ultralife - Detox

WHEY premium