SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UlaCh Pierwszy DZIENNIK - Zapominamy stare, budujemy nowe :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679784
Dobra - witaminy, minetały, czy tran nikogo nie zabiły. Nie rozumiem po co tribulus?? i DIM ze względu na luteinę w składzie???



Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-04-14 10:43:39

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Tribulus i DIM zaczelam brac okolo 2 lata temu na problemy ze skora i z bolem brzucha przy okresie. Odtad nie przestawalam na dluzej niz 2, 3 tygodnie Bo mi pomogly. Nie wiaze ich bezposrednio z suplementacja treningow I diety ale zalaczylwm na zdjeciu bo nie chce niczego pomijac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Night, sprawdź sobie uli stare wpisy na forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679784
Sprawdziłem i rozumiem, że stawiamy grubą kreskę i zaczynamy od nowa. To co było złe i błędne - nie wróci.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Tak, dokladnie jak w tytule... Stawiamy gruba kreske pod tym co bylo 3 lata tem (zanim powiecie ze nie 3 lata temu, tylko rok temu - Te dyskusje spoczely na teorii wylacznie). I skupiamy sie na nowym.....

Zmieniony przez - UlaCh w dniu 2015-04-14 11:38:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia Ula, w takim razie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
jurysdykcja
Powodzenia Ula, w takim razie :)


Dziekuje :) zagladaj do mnie czasem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Czy zna ktos applikacje po polsku takie jak my fitness pal? Bo chcialabhm zalaczac codziennie co wcinam ale nie mam jak bo jestem zawsze na tel, nie na laptopie I nie mam jak dziennikow sfd uzywac. Dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ula, z telefonu też można korzystać z sfd i uzupelniania dziennika żywieniowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
kleine-hexe
Ula, z telefonu też można korzystać z sfd i uzupelniania dziennika żywieniowego.


Bosko! To sie biore :) nudno bedzie bo nie lubie urozmaicac i kombinowac z jedzeniem - choc moze w tym tkwi problem.

Zmieniony przez - UlaCh w dniu 2015-04-16 11:24:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna- dzień ładowania. Jak zrobić to mądrze i z głową?

Następny temat

ocena diety oraz treningu

WHEY premium