SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na biceps - wątpliwości

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ćwiczę sobie hantlami jako domator, zauważyłem, że przy wykonywaniu ćwiczeń uginania ramion na biceps nie jestem w stanie wykonać takiej samej ilości powtorzeń.

Mianowicie uginając obydwie ręce jednocześnie jestem wstanie wykonać wiecej powtórzeń niż uginając je naprzemiennie, co wydaje mi się nielogiczne bo przecież, w jakimś ulamkach sekundy po fazie ekscentrycznej ręka powinna "odsapnąć", zakładając w obu przypadkach prawidłową technikę (np. bez wyginania, kolebania, podrzucania ciężaru i utrzymując napięcie).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
W zasadzie to jakie jest Twoje pytanie? Jeżeli tak to u Ciebie wygląda, to w zasadzie nic nie wymyślimy w tym kierunku. Sugeruję dobrać w takiej sytuacji obciążenie w ten sposób, żeby wykonać zakładaną ilość powtórzeń, dobrze pod kątem technicznym i z lekkim zapasem kilku powtórzeń.

Ogólnie sugeruję w dziale trening dla początkujących założyć nowy temat, wrzucić dokładnie wypełniony formularz ankiety działu i swój plan treningowy do analizy. Warto jest zoabczyć jak to wygląda i ewentualnie poprawić możliwe błędy.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-karnityna - jak stosować?

Następny temat

Spalacz tłuszczu - jaki wybrać?

WHEY premium