SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uczulenie na bialko ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Nie koniecznie!!! Możesz zawsze jechać na białku sojowym-to dla tych którzy właśnie mają problem z uczuleniem i nie tylko...
Reszte poradzi ci lekarz, bo może to byc poważna sprawa ale nie musi...!!
Nie załamuj się i działaj jak najszybciej!!!
Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Penwie itak nie bedzie mi sie chcialo isc do lekaza
Pozyjemy zobaczymy mam nadzieje ze wszystko jest ok poprostu
Apropo na sojowym to malo miesni sie chyba wychoduje bo to roslinne bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
W razie niemców to jest własnie lepsze niż nic!!!
Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jetem uczulony na białko, ale na sojowe nie. Co do wygladu, mam rumience na twarzy, ale jak wstaje rano to mam bladsza skore na twarzy. A poza tym mam na barkach lekkie chrostki i pamietam ze kiedys mialem stylu na dole pleców. Nie wiem sam co mam robic, a rosnac trzeba przeciez. Cwicze kulturystyke i kazdy wie jak wazne jest białko. Jesli jakies sa jeszcze pytania na ten temat to postaram sie odpowiedziec.

Niech masa będzie ze mną i z wami również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
1.Jakich produktów nie możesz jadać w zwiększonych ilościach???
2.Jakie objawy masz po zjedzeniu białka,np.zmęczenie, przekrwione oczy,itp...???

Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem ze nie moge jesc produktów w których skład wchodzi mleko i inne w ktorych jest bialko a do takich naleza: lody, czekolada, jogurty inne pysznosci ale sam musze stwierdzic, ze nie moge sie oprzec nim.
szczerze mowiac, nie zauwazam nagłych objawów po zjedzeniu jakiegos z podanych wyzej produktów, ale byłem na badaniach jakis rok temu i wiem ze własnie jestem na nie uczulony. Kiedys pamietam jak byłem mlodszy to mnie bolał czesto zoładek, teraz tez mnie czasami boli ale mniej i rzadziej.

Niech masa będzie ze mną i z wami również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
1.Wypełnij swój profil?!
2.Czyli ładujesz białko i nic ci wiekszego się nie dzieje? NIe masz żadnych sraczek,przez to odwodnień,itp....???



Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak narazie nie mam. Choc te wypieki na pulikach to nie wiem czy to nie jest nic wiekszego, ale jakos trzeba sie do tego przyzwyczaic. Wiem ze zanim zaczałem cwiczyc to nie mialem takich, tylko własnie jak zaczałem jesc duzo przetworów mlecznych i pic duzo mleka to własnie pojawiły mi sie takie wypieki.

Niech masa będzie ze mną i z wami również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Jak bys miał jakieś inne zmiany skórne to możesz zawsze smarować jakąś maścią-coś możesz dobrać u dermatologa,ale z tymi na policzkach to nie wiem...Gdyby cos to przestań lub opgranicz na jakiś czas... Narazie jak nie masz żadnych rozwolnień to możesz ładować biało!!!Ale przy rozwol... niepotrzebnie odwodnisz organizm!!!

Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
No wlasnie jak ktos ma takie uczulenie to cale bialko zjadane przez niego sie marnuje? czy tylko ma sie takie rumience a bialko zostaje wykorzystane do budowy masy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywianie dla kobiet

Następny temat

Tabele kaloryczne - ta jest chyba nie ten tego (???)

WHEY premium