SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ubrania Abercrombie i różne rzeczy ;)

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2040
Kurtka zimowa.
Mam ten model ale z zeszłego roku i moge polecić. Bardzo ciepla i wygodna.

XL
Szerokość pod pachami: 61
Długosc: 67
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3203
Nie chce robić tutaj nikomu, żadnej antyreklamy czy coś w tym stylu, ale wszystkie te rzeczy sa tanimi podróbami od chińczyka.Praktycznie żadna z tych rzeczy nigdy nie była zamieszczona na oficjalnej stronie konceru Abercrombie & Fitch.Zdjęcia z czarnym tłem pochodzą z oficjalnej strony co nie świadczy ze sprzedający nie sprzedaje podróbki.Fotki z białym tłem najczęściej pochodzą ze stronki z podróbkami.Bądzmi szczerzy, czy sprzedający, naprawde zrobiłby wam taki prezent i sprzedal kurtke za 200 zł , gdzie w USA on stoi po 120 - 200 $$ (zależy jaki model).Jeśli nie wiedzieliście o tym to już wiecie, dlatego jeśli chcesz mieć pewność o oryginalnośći produktu to pytaj o rachunek ze sklepu.Wątpie, żeby takowy posiadał.Co do podróbek to jedna z wielu stron http://www.e21fashion.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2040
Hehe pierwszy raz się spotykam żeby ktoś mi wmawiał że z powodu białego tła to była podróbka...

Wszystkie ubrania są oryginalne. To że zdjęcie ma takie a nie inne tło zależy od tego jakie znajdę w sieci!!! Pewnie śledzisz stronę AF co dnia? Nie wydaję mi się bo wszystkie te rzeczy były na tej stronie,a to że teraz ich nie ma oznacza tylko tyle że już nie są dostępne przez ich stronę



Nando5885 nigdy nic u mnie nie kupiłeś więc proszę nie wypowiadaj się na temat na który nie masz pojęcia.


Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3203
Ja nic nie kupiłem ale inni kupowali i w starych tematach niektórzy podzielili sie swoimi opiniami.Ja nie powiedziałem ze białe tło oznacza na 100% podróbe, tylko że zazwyczaj , bo sciagając z ich strony powinieneś mieć czarne ale mniejsza z tym, masz racje szukasz w necie i różnie znajdzeisz.Ja mam duże pojęcie , bo wiem jak rozpoznać podróbkę, a sam kupiłem kiedyś pare razy podróbke na allegro i całe szczęscie, że nigdy nic od ciebie.Chcesz udowodnić, że sprzedajesz oryginały?To pokaż dowód zakupu.W przypadku tych ciuchów i sfd powinno być tak jak na insomni, gdy ktoś wystawi jakaś rzecz tej firmy, albo pokazuje dowód zakupu albo temat do śmieci,więc pokaż dowoód zakupu ze sklepu,jeśli go posiadasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2040
Spoko podeślę rachunki z salonów

PS. Kto u mnie kupił i nie byl zadowolony?
Jeśli chodzi o te ubrania to mam 100% pozytywów

Zmieniony przez - adamk881 w dniu 2009-11-29 20:09:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3203
100% pozytywów?Chyba ci co nie rozróżniaja podróbek, ale niech będzie.Wrzuć na neta, tylko dowody zakupów,bo troche podejrzane ze bluze wolf jaw stoi w sklepie online 200$,a ty sprzedajesz zapewne za okoł 250 zł, chyba że jestes nadziany i lubisz robić prezenty rodakom.Jak wrzucisz dowody zakupu, to będą wszyscy pewni, że nie sprzedajesz podróbek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2040
Nando5885 jeszcze w czerwcu czepiałeś się że za drogo bluzę mam a teraz za tanio.
Nie byłeś nigdy na żadnej wyprzedaży w AF to nie wiesz jakie są obniżki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3203
Człowieku co ty gadasz a ty byłeś?Gadasz takie ściemy jakich mało.Nie byłem bo nie miekaszak w USA, i ty tez nie byłeś za[ewne wiec tez nie wiesz.Jak sie ciebie pytam o rachunek ze sklepu to jakoś zmieniasz temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2040
Skoro twierdzisz że tak śledzisz moje tematy to wiesz że zakupy robi mój kuzyn. Paragony jak już napisałem prześlę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3203
Obyśmy sie doczekali bo odkąd zaczęto podrbiać tę marke to od razu wszyscy maja rodzinke w USA i przesyłają rzeczy i nie śledze twoich tematów 2 widzialem i wystarczyło żeby sie przekonać.Czekamy na paragony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam Bluze Nasa Hustla rozm. M

Następny temat

[S] t-shirt

WHEY premium