SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!! ZANIM ZADASZ PYTANIE W TYM DZIALE!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jeśli:
-chcesz zacząc nowy temat
-poruszyc jakiś problem
-zapytać o radę

skorzystaj z wyszukiwarki


Jesli jednak , nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie i pragniesz rozwiać swe wątpliwości w naszym dziale, prosimy o spełnienie tych kilku zaleceń (poniżej), ktore na pewno pomogą nam w udzieleniu wartościowej ,dokładnej i pełnej odpowiedzi

-wypełnij dokladnie profil (wiek, wymiary, rekordy)
-w rubryce "coś o sobie" lub w temacie jaki wysyłasz podaj kilka innych informacji:
-staż treningowy
-jak wygląda twoja dieta ( czy ją masz ) i spożycie białka
-jeśli nigdy nie brałeś danego suplementu (o który pytasz) napisz to


P.S nie wstydź sie podawać informacji(np. wymiarów , rekordów , stażu) ,one naprawdę w dużym stopniu pomogą nam udzielić Ci lepszej porady

Członkowie działu Suplementacja


P.S nr2
Prosze nie dodawać żadnych nowych artykułów do tego postu, bez wcześniejszego uzgodnienia z moderatorem.

Artykuł opracowany przez Jackensa, przy pomocy Hosse

SONBATY

Zmieniony przez - SONBATY w dniu 2003-01-14 08:10:10

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29
Wysłana - 27 lipiec 2004 18:26 przez użytkownika "om"
--------------------------------------------------------------------------------
ja bym sugerował tym ktorzy prosza o rozpiskę jakiegoś stacku (naprzyklad kreatyna, tauryna, cytrulina) zeby najpierw sami sprobowali wg swojej wiedzy ew. tego co pisze na opakowaniu a my najwyzej poprawimy...

zawsze latwiej i szybciej cos poprawic niz rozpisywac od poczatku...

_______________________________


Moja wypowiedź: hmmmmmm.....w jakiś sposób masz rację lecz chciałbym Ciebie poprawić: chyba lepiej zapobiegać niż leczyć, a wiesz Om jacy ludzi są. Tylko aby szybko (a niezawsze skutecznie) :P Tak jest i pewnie wszyscy o tym wiedzą. Więc nie pisz, żeby najpierw spróbowali, bo później mogą z tego wyniknąć jakieś niechciane "jaja". Sorry, że to pisze ale niezawsze ludzie po przeczytaniu etykietki na odżywce (czy czymś podobnym) będą się pytali (przecież oni wiedzą lepiej). To ja sugeruje, że jak ktoś pyta to na tyle na ile wiesz (lub inni wiedzą) niech pomagają innym forumowiczom nawet w sprawach jak np.: działa HMB i po co ono jest (to ja wiem więc nie odpisuj mi odpowiedzią na te pytanie)? Heh i to by było na tyle. THX.

________________________________________________________
Moc jest w każdym lecz nie każdy ją dostrzega :P Hehe :D

<<<StRoNg RuLeSsS>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie uzgodniłem z moderatorem, ale chyba nikt się nie obrazi jak coś dodam. Zuważyłem, że sporo osób nie potrafi czytać etykiet na produktach amerykańskich i potem wychodzą rozczarowania (zapewne) i błędy w dawkowaniu. Tak więc na wszystkich produktach podany jest tzw. serving size - i ilość kapsów lub tabletek która na ten serving przypada. Pod spodem w tabelce wyliczona jest ilość określonych składników, ale NIE NA JEDNEGO KAPSA, tylko jak jest napisane Amount per serving - czyli na całą dawkę. Dlatego jeżeli serving size wynosi 3 kaps. to podana jest ilość składników w 3 kapsach. Może dla niektórych wyda się to elementarne, ale sporo ludzi się nabiera.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
jeśli po przeczytaniu tego ciągle chcesz zadać pytanie zajrzyj na ponirzszy link ...
morze odpowiedz kturej szukasz jurz tam jest !!!!!

wszystko o suplementach !!
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69838

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Mam nadzieję, że moderator się nie obrazi! Ale na tyle mnie to denerwuje, że muszę się wypowiedzieć, choć niejednokrotnie była o tym mowa.
Chciabym zwrócić szczególnie uwagę, i kieruje to do użytkowników w dużej mierze nowym i nie tylko nowym, że zanim "zadasz pytanie" - pomyśl dwa razy a nawet trzy czy cztery o co dokładnie chcesz zapytać, co chcesz wiedzieć pamiętając, że zawsze i to w pierszwej kolejności powinieneś skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć tam podobny temat. Jeśli go nie znajdziesz, wtedy wpisuj nowy temat w dziale. Aktualnie w 'suplementacji' mamy xxx tych samych tamatów o kreatynie, glutaminie, BCAA, TT czy ZMA. Rónież chodzi mi o zachowanie się. Skoro 'wiesz lepiej' lub właśnie przed chwilą się dowiedziałeś - nie pyskuj, nie obraźaj, nie cwaniakuj - bo w każdej chwili może się to obrucić przeciwko Tobie !!! Pytałeś i otrzymałeś odpowiedź - podziękuj, spytaj o więcej, wyraź swoje zdanie - ale nie obrażaj ... !
Niektórzy się pewnie kapną co mam na myśli, bo denerwuje mnie coraz częściej widoczna na forum głupota ludzka. Ale to tylko tak na marginesie!!!

Pozdrawiam.


"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" doradca w suplementacji

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
!!ODPOWIEDŹ NA TWOJE PYTANIE!!
by Balrog


Jest na SFD taka jedna rzecz, co się zwie wyszukiwarką, moderatorzy mają dość odpowiadania po kilkadziesiąt razy na ten sam temat i odsyłają "nowych" właśnie tam, ale to nie pomaga i pytania "Jak brać kreatynę" znów się pojawiają po kilkanaście razy w ciągu paru dni. Może dlatego, że ludzie nie wiecie jak przydatna jest ta wyszukiwarka...
Pozwolę sobie teraz przedstawić parę przykładów.
- Wpisując hasło "Kreatyna", w ciągu sekund wyświetla nam się kilkaset(!!) odnośników do tego suplementu, jest pełno odpowiedzi jak brać kreatynę, z czym ją łączyć, która najlepsza, jaka firma, rodzaj itp. Na pewno KAZDY znajdzie tam odpowiedz na swoje pytanie
- Wielu nowym zależy na masie: Wpisując termin "Masa" dostajemy pełno porad, po czym ta masa idzie, co brać na masę, jak ćwiczyć na masę, co jeść na masę, czyli wszystko, co potrzebne do jej zrobienia.
- Hasło "siła": O sile jest tyle tego ze nie po uważnym przestudiowaniu będziecie wiedzieć o niej wszystko, tak jak w przypadku masy, co brać na nią, co jeść, jak ćwiczyć itp. itd...Nie wiecie, co wybrać, nie wiecie, co lepsze...wystarczy hasełko "Białko czy Gainer", "co lepsze" itp. Chcecie spalić tłuszcz? Też znajdziecie tony materiałów o treningu i suplementach pomagających wam zrzucić zbędne kilogramy, wpisując, "tłuszcz&#8221;,&#8221;Jak spalić", "chce schudnąć" "dieta" znajdziecie rade na wasze problemy. Aminokwasy? HMB? Wszystko tam o nich jest w kosmicznych ilościach i w wyczerpujących odpowiedziach. Naprawdę warto skorzystać z wyszukiwarki.
Mogę tak wymieniać bez końca. Obojętnie czy wpiszecie, masa, rzeźba, białko, czy gainer gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie i przy okazji zaoszczędzi Specjalistom, Expertom Syzyfowej roboty.
To jest link to skarbnicy wiedzy, do porad, które przez kilka lat pojawiały się na SFD. https://www.sfd.pl/search.asp Pamiętajcie ze w wyszukiwarce należy zaznaczyć szukaj w temacie.


źroodło: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95856



artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~goering sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Usunięty przez WILLHELM za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 387

psycho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
https://www.sfd.pl/search.asp 

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 901
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 901
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym sugerował tym ktorzy prosza o rozpiskę jakiegoś stacku (naprzyklad kreatyna, tauryna, cytrulina) zeby najpierw sami sprobowali wg swojej wiedzy ew. tego co pisze na opakowaniu a my najwyzej poprawimy...

zawsze latwiej i szybciej cos poprawic niz rozpisywac od poczatku...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Skutki uboczne" po Ovopolu

Następny temat

Zaglosuj na Najlepszy Gainer!!!

WHEY premium