SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USA - co warto ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Clomid, A-dex, L-dex - reszta droga jak cholera - najlepiej jak maku mówi zrobić na odwrót - w USA podstawowy cykl to $700 u nas mniej niż 700zł

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ech ta mlodzierz. Akurat wtedy ***..y mi sie bagaze w Paryzu na przesiadce. Na Okeciu wzieli to na rentgena i zobaczyli same tabsy. Az mnie siecielo jak mi to wysypali na stalowke. Sam sie zdziwielem, ze tyle tego bylo. Powiedzieli, ze mi tego nie zarekwiruja tylko albo wysla z powrotem do stanow na JFK, albo jesli w ciagu 2 tyg opuszcze polske to sobie to od zielonych odbiore. Wybralem opcje pierwsza. Zaufany czlek odebral z JFK 70% stuffu, reszte za...ly zielone ludki, a te brakujce 30% towaru sie pojawilo u takiego jednego co ma sklep w hali pod pekinem w wawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
VLAD.IV cieszę się, że wyjaśnileś nam jaki jesteś.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
hmm.... ile masz lat, ze goscia podchodzącego pod trzydziestke nazywasz młodzieżą?
PS.. bo lubie takie gadanie.. kiedys to było super a teraz to jest beee... kiedys to był "nieco" inny poziom pytan w tym dziale i troche łatwiej było błyszczec wiedzą.. nieprawdaż?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Maku, ja na Pekin chodzę na siłkę - jesteś z tych okolic

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja nie chcodze na Pekin .. Tokio mam blizej

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem grubo po 30tce i dzieciak na za pasem. Poki co nie jestem z tych okolic, gdyz na stale musze... siedziec w Egiptowie. Takie zycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
VLAD.IV chcesz się sprawdzić ? Myślisz, że liczba postów na SFd to jakiś miernik ? Żeby na SFD zablysnąć, wystarczy lizać dupe komu trzeba i nigdy nie zabierać głosu w sprawach kontrowersyjnych. No i oczywiście brać udział w spamowaniu tematów. Powinno byc nie SFD tylko Dyskusyjne Forum Dyskusyjne.
Ale nie bierz proszę tego do siebie, nie mam zastrzeżen to merytoryki w Twoich postach. Kiedyś było lepiej, bo nie było tylu internetowcyh speców. Co się naczytali na konkurencyjnych portalach i daja rady.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Maku, wiem ze jestes straszy, ale młodzieza to raczej mnie nazwac nie mozesz.. chyba za masz 60. ... woznica, ja nikomu dupy nie lizalem.. to co pisze sam bralem, a ze bylo tego sporo, to wiem o czym pisze...
i wiem, ze liczba postow to badziewie, bo goscie z dawnej szatni mają chorą liczbe...
Tylko w Polsce jest ogolnie przyjeta moda na opinie, ze kiedys (nie wazne kiedy to bylo) bylo lepiej a teraz to jest syf kiła i mogiła... a i zeby Maku nie pomyslal ze cos do niego tutaj pije, bo tylko sobie lużną polemikę prowadze...
Ale kiedys to sie mozna bylo wykazac rozpisuja dobrze kreatynę.. (to tez nie aluzja do nikogo)

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co wiem to Kanar mial klopoty, a Grysikowi zabrali...
ale nie dopytywalem sie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie cos wybrac?

Następny temat

taki cykl,poprawcie

WHEY premium