SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 30: Alvarez vs Poirier 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

@brandonmagnus_photo / Joanna Jędrzejczyk Instagram

Joanna Jędrzejczyk: „Zaznaczę swoją pozycję w walce z Tecią Torres i wywalczę sobie pojedynek o tytuł”

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk wróci w ten weekend do Oktagonu, by zmierzyć się na gali UFC on FOX 30 z Tecią Torres. Polka zapowiada, że będzie to pierwszy krok do odzyskania tytułu mistrzyni.

Pomimo dwóch przegranych pojedynków z mistrzynią Rose Namajunas, Jędrzejczyk zapowiada, że ​​po pojedynku z Torres, jej kolejną walką będzie walka o pas. Joanna rozmawiała z FloCombat na temat swoich mistrzowskich planów. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Getty Images

Eddie Alvarez uważa, że zwycięstwo z Dustinem Poirierem zagwarantuje mu walkę o pas

Dla Eddiego Alvareza zwycięstwo z Dustinem Poirierem na gali UFC on FOX 30 w Calgary będzie oznaczało, że w kolejnej walce zawalczy o pas wagi lekkiej.

Eddie Alvarez zmierzy się z Dustinem Poirierem po raz drugi, ale dopiero teraz ma dojść do rozstrzygnięcia, ponieważ ich pierwsza walka zakończyła się jako nierozstrzygnięta ze względu na nielegalne ciosy kolanami w wykonaniu Alvareza. Ponad rok później wreszcie odbędzie się ten rewanż w którym obydwaj zawodnicy zapowiadają zniszczenie swojego rywala.

Chociaż Alvarez wie, jakie to uczucie trzymać na swoim ramieniu pas mistrza UFC, chce tego ponownie doświadczyć. Były mistrz będzie walczył z Poirierem w ostatniej walce w swoim kontrakcie z UFC. Jest ryzyko, ale może się to opłacić, jeśli Alvarez wygra i być może dostanie szansę na walkę o tytuł. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach & Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Khabib Nurmagomedov dostał od UFC kilku ludzi do ochrony na czas gali w Calgary ze względu na Conora McGregora

Mistrz wagi lekkiej UFC, Khabib Nurmagomedov dostał do ochrony kilku ludzi, którzy będą mu towarzyszyć przy okazji gali UFC on FOX 30, a wszystko przez jeden wpis Conora McGregora na Twitterze.

Były mistrz UFC Conor McGregor dopiero co usłyszał wyrok sądu w Nowym Jorku w sprawie kwietniowej rozróby, ale kara nie była dla niego zbyt dotkliwa. McGregor lubi prowokować i pakować się w sytuacje na granicy prawa a nawet je przekraczając. Tym razem Irlandczyk umieścił na Twitterze kontrowersyjny wpis po czym szybko go usunął, ale jak wiadomo w Internecie nic nie ginie. Okazuje się, że swoim wpisem McGregor spowodował, że UFC zdecydowało się przydzielić Khabibowi kilka osób do ochrony. Więcej

będzie kolejna zadyma z udziałem McNuggetsa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stawiam na Poirier, Aldo i Jędrzejczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Brawo Aldo!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby coś to na mma core, mma versus i allfreefightvideos wszystkie walki

Nareszcie udało się dobrze przewidzieć wszystkie trzy pojedynki, bo ostatnio nie szło. Dziwi mnie, że Aldo był underdogiem w tej walce. Jeremy miał problemy z Choi'em, którego Swanson rozpykał. Z Edgarem też przegrał. Aldo wciąż jest młody (31 lat, Stephens ma 32) i ma mniej walk od niego. Kurcze nie wiem z kim teraz zestawić Aldo. Do wyboru: Swanson, Edgar raczej nie, bo niedawno walczyli, Aldo vs Mendes 3 też by mogli zrobić, w sumie zobaczyłbym Ortega vs Aldo. Oby Ortega wygrał z Maxem, bo nie chcę oglądać Holloway vs Aldo 3, choć teraz pewnie duża szansa, że jak Mendes jeszcze z kimś wygra to dostanie TSa.

JJ ładnie, ale teraz czas Andrade na walkę o pas, powinna poradzić sobie z Karoliną i jeśli okaże się, że Rose nie poprawiła TDD w znaczący sposób od czasu walki z Esparzą to będzie miała niewielkie szanse na wygranie z Andrade. W stójce Rose, ale jak okaże się, że ma słabe TDD to Andrade ją zmiecie, bo siłowo bardzo mocna, zapasy też ok.

Poirier też ładnie, w pierwszej walce to on się pokazał z lepszej strony z Alvarezem.

Tak w ogóle to całkiem niezła rozpiska była dzisiaj. Każda z tych trzech głównych walk mogłaby być osobnym main eventem na różnych fight nightach

Tu jeszcze gif z walki Aldo, ładny ten cios na wątrobę







Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-07-29 12:45:05

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-07-29 12:45:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Myślałem że to Eddie wygra, z tego względu że Dustin wydawał się miec momentami ,,szklaną szczękę'' ale najwidoczniej myliłem sie i mnie pozytywnie zaskoczył, na ten moment Poirier wydaje się być najbardziej kompletny w lekkiej, mocna stójka z KO powerem, bardzo dobre zapasy i parter. Jedyny minus jaki u niego widzę to wdawanie sie w nie potrzebne wymiany w których zbiera, ale po za tym to nie widzę innej możliwości jak walka o pas, ewentualnie walka z Fergusonem. Khabib będzie miał ciężko z Dustinem, bardzo dobre TDD i nie bezpieczny bo może poddać, jestem w stanie wyobrazić sobie Dustina wygrywającego przez nokaut z Khabibem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Poirier dał kapitalną walkę, ładnie rozbił Alvareza tymi ciosami i łokciami. Alvarez z tą przegraną nie będzie miał argumentu, by ugrać lepszy kontrakt. Ciekawe co teraz bo wydaje się, że pierwszym w kolejce po pas jest Conor McGregor. Z jednej strony chcę żeby zawalczył z Khabibem i żeby Khabib utarł mu nosa, ale z drugiej strony Poirier będzie musiał czekać.

Nie spodziewałem się, że Jose Aldo tak szybko upora się ze Stephensem o ile w ogóle z nim wygra, a tutaj taka niespodzianka. Cieszy mnie ta wygrana i niech Aldo ma jeszcze szansę na walkę o pas.

Całkowita dominacja Jędrzejczyk. Torres nie zrobiła nic poza tym klinczem w którym i tak obrywała ciosami i kolanami i tym obaleniu za jedną nogę w ostatniej rundzie. Brakowało jej zasięgu na Aśkę, która ładnie pracowała lewym i lewy-prawy oraz niskimi kopnięciami. Teraz czekamy na walkę Andrade z Kowalkiewicz i zobaczymy co dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Nie mogłem edytować poprzedniego posta.

Co do Alvareza to pokazał się bardzo dobrze, jak dla mnie cały czas jest w top 5 i da jeszcze dużo ciekawych walk, z Dustinem troche zabrakło bo po prostu jest ,,gorszym'' zawodnikiem ale był poważnym zagrożeniem w dwóch walkach, nadal jest zbyt trafialny i nie potrzebnie wdaje się w bójki.

Aldo vs Stephens - baardzo interesująca walka, Aldo od początku był dla mnie faworytem, w stójce wyglądał lepiej od Stephensa, więcej trafiał i widać że robiło to większe wrażenie na Stephensie, Jeremy szukał nokautu i wywierał presję cały czas, ale zaczął zbierać i widać było że nabrał szacunku do Aldo i się uspokoił a presja i próba wymęczenia Jose to był chyba najlepszy plan bo innej opcji na wygraną nie widziałem, nadal jestem zdania że Max wygrał w dużej mierze przez warunki, i poza Maxem, ewentualnie Conorem jak wróci to nie widzę nikogo kto byłby w stanie pokonać Jose, z tego co wiem to Maxa nie będzie przez jakiś czas to zobaczyłbym Ortega vs Aldo, bo nie mam ochoty na kolejne rewanże i to byłaby bardzo interesująca walka. Faworytem byłby na pewno Aldo i uważam że obnażyłby Ortege, jest dla niego najgorszym możliwym zestawieniem. Ortega tak naprawdę pokonał starego Frankiego który jest rozmiarów Dillashawa i Cuba, reszta jego walk nie robiła takiego wrażenia bo przegrywał w stójce z Guidą.
Stephens powinien teraz z Volkanowskim walczyć, nigdy nie był materiałem na mistrza ale nadal jest najgroźniejszym piórkowym w dywizji.

JJ vs Torres, walka mnie nie porwała i mam nadzieję że nie zrobią trzeciej walki z Rose, niech poczeka na zwycięzce KK vs Andrade lub zawalczy z kimś z top 10 po wygranej, jak by nie patrzeć jest 1-2 w ostatnich trzech walkach, a z topem dywizji walczyła i też nie mam ochoty oglądać rewanży, problem jest taki że faktycznie nie ma dla niej nic innego poza kolejną walką o pas lub rewanżami które nic nie wniosą, JJ po walce z Andrade powinna zmienić kategorię.


Zmieniony przez - Tyxx w dniu 2018-07-29 17:58:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyxx
..JJ po walce z Andrade powinna zmienić kategorię...
Dlaczego
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozal u kuby na tvn teraz

Następny temat

KSW 43: Soldić vs Du Plessis – wyniki i dyskusja LIVE

WHEY premium