SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night - Hunt vs. Miocic

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Miocic jest bardziej wszechstronny ale lubi jak JDS wdawac sie w wymiany. A tam Mark moze wsadzic cos ciezkiego. Obstawiam ze powali Miocica

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mark Hunt: Widzę siebie jako współczesnego gladiatora

Mark „Super Samoan” Hunt (10-9-1) wielokrotnie pokazywał, że jest prawdziwym wojownikiem, który nie boi się rywalizacji z najlepszymi.

W swojej kolejnej walce na gali UFC Fight Night 65 chce pokazać, że urodził się, by walczyć i udowodnić, że jest najlepszym zawodnikiem na świecie, że jest współczesnym gladiatorem. Być może niektórzy powiedzą, że Hunt mocno przecenia swoją osobę i jego rekord na papierze nie wygląda imponująco, ale nikt nie odmówi mu wielkiego serca do walki i dużych umiejętności. Każdy rywal w starciu z Markiem Huntem musi być ostrożny ponieważ chwila nieuwagi może kosztować ciężkim nokautem.

Ostrożny musi być także następny rywal Hunta, Stipe Miocic (12-2) z którym Nowozelandczyk zawalczy w pojedynku wieczoru. Hunt zapowiada, że nie da szans przeciwnikowi i przejedzie się po nim jak czołg.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Mark jest zaj**isty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
o której jutro gala startuje?

rozpiska nie jest zła, 4 walki mnie interesują:
1. Hunt vs Miocic - być może i o TSa walka.
2. Tavares vs Whittaker - bardzo jestem ciekaw co pokaże tym razem Whittaker, który w 185 świetnie zadebiutował.
3. Matthews vs Vick - niepokonany 20 letni Matthews (2-0 w UFC). Trzeba go obserwować, bo może w przyszłości namieszać.
4. Kelly vs Alvey - ciekawa walka, liczę na Alveya, bo pokazał p******nięcie w 2 ostatnich walkach zwłaszcza w ostatniej walce z Mutante gdzie Mutante ciągle atakował a Alvey 1 akcja i Ferreira padł.

gala 10tego, myślałem, że jutro tylko to Australia a ja tych czasów nie ogarniam





o 3:30 ważenie czyli gala w niedziele z samego rana tak mi się wydaje, tylko o której to jest pytanie

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-05-08 20:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ważenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Mark spojrzenie z ważenia niczym zabójca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Bo głodny był, sam to powiedział po ważeniu, też tak mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
^ ;D !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Bardzo lubię Hunta, ale coś czuję, że dziś przegra - po całkiem ciekawej walce. Stipe to bardzo solidny technik. Do tego świetne warunki fizyczne i wydaje mi się, że 3-4 kondycja w HW - Cain i Cygan poza zasięgiem. Szanse Marka są jednak spore - kowadło w łapie i solidna szczęka.

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Solidny, ale w wymianach zbiera. Ja się zgadzam z Obelxem- Miocic zawsze dąży do półdystansu. Nie jest to gość który wykorzysta przewagę zasięgu z Huntem... To oczywiście bardzo efektowne, ale zbierać to zbiera dużo- z JDS. Choć z drugiej strony Roya ładnie rozpracował i nie wchodził z nim w bójkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Fox 15 - Wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

turniej

WHEY premium