SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 81: Dillashaw vs. Cruz – wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684



Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2016-01-18 11:07:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Straszny rozrzut. ja punktowalem tak jak ten pierwszy sedzia. Ale 1 runda mogla isc w dwie strony w sumie. Nie wiem jak ten trzeci widzial 3 runde dla TJ'a ... Rewanz pewnie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Getty Images

Dominick Cruz uspokaja – uraz nogi nie jest poważny i nie wyeliminuje go z akcji

Podczas walki z T.J. Dillashaw, Dominick Cruz zebrał kilka potężnych kopnięć na nogę i w pewnym momencie zaczął kuleć, co wywołało obawy o odnowienie kontuzji.

Nowy-stary mistrz wagi koguciej uspokaja, że nie jest to kwestia odnowienia się urazu lub nowej kontuzji kolana, a pamiętamy przecież na jak długo te kontuzje wykluczyły go z walk. Dominick Cruz uspokaja i mówi, że uraz nie jest na tyle poważny, by znów go wyelimimował z gry. Więcej
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Dobra wiadomość, bałem się że znowu coś poważnego.

Przy okazji Matt niezłego ma guza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Cruz mistrzostwo, WIelki powrót i to w super stylu, porusza się magicznie :D Pamiętam jego walkę z Faberem, wychodził przy Maino - remember my name, to było po moim powrocie z wakacji, tak dawno temu.. następnego dnia robiłem siłke przy tej nutce ..ahh łezka w oku dobrze go znowu zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Też się cieszę, że Cruzonator wygrał. Jest niesamowity pod względem poruszania się i pokazał, że tyle przerwy od walki nie miało na niego wpływu. Obaj dali świetną walkę, ale Dillashaw twierdzi, że sędziowie się pomylili.

T.J. DIllashaw: „Czuję, że wygrałem tę walkę”

Obaj bohaterowie pojedynku wieczoru UFC Fight Night 81 T.J. Dillashaw i Dominick Cruz dali znakomitą walkę, ale tylko jeden wróci do domu z tytułem mistrza.

Tym szczęśliwcem jest Dominick Cruz, który po kilku latach odzyskał tytuł mistrza wagi koguciej. Pojedynek był bardzo wyrównany i trudny do oceny i dlatego sędziowie nie byli jednomyślni. Z tym wynikiem walki nie zgadza się Dillashaw, który uważa, że sędziowie byli w błędzie. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 470
Jak dla mnie to ograbili TJa z tytułu... Co prawda na początku pruł w powietrze i latał za Cruzem jak głupi, bo chciał za szybko skończyć co sam powiedział po walce, ale później to już zdecydowanie lepiej się prezentował, przestał walić te high kicki w końcu jak opętany i zaczął okopywać nogi co dało dobry rezultat. Dla mnie walka była bardzo-bardzo-bardzo bliska co w takiej sytuacji należy zapunktować na korzyść mistrza. Hype na Cruza straszny jest... TJ jak przeanalizuje swoje błędy to spokojnie jest w stanie ogarnąć Cruza w rewanżu.

JJ wróci i jak da równą walke z DC to pewnie też dostanie pas zpowrotem...

W Pettisa już wiare straciłem, jak nie stoisz na przeciwko niego w pełnym dystansie to praktycznie nie umie walczyć, troche presji zapaśniczej i koleś nic nie może zrobić.



Zmieniony przez - Kamiruu w dniu 2016-01-18 18:50:24

Zmieniony przez - Kamiruu w dniu 2016-01-18 18:56:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Paul Felder vs Daron Cruickshank



Francisco Trinaldo vs Ross Pearson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Cruz słusznie wygrał

Ciekawe jak Conor sobie poradzi jak RDA czy Khabib obiorą taktykę taką jak Alvarez jak na Pettisa. niech już będzie ten marzec. W każdym razie wydaje mi się że Conor ma lepszą stójkę niż Pettis.


Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-01-18 19:30:52
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 470
Tak samo było ostatnio Lawler vs Condit, bardzo wyrównana walka i sędziowie na korzyść Robbiego dali bo ma pas.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TYPER UFC

Następny temat

salka kraków

WHEY premium