SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 77 Belfort vs. Henderson 3

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4539 Napisanych postów 35810 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263200


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
annihilus
Vitor ostatnio cieniutko wygladal, Hendo ma szanse tym razem go ustrzelić


Chyba każdy wygląda cienko przeciw Weidmanowi
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Dobrze wyglądał w stójce, rozbił trochę Weidmana, gwałt się zaczął po obaleniu, Weidman jest za mocny w parterze, za duży, za silny na Belforta zwłaszcza po tym jak ten zszedł z koksu (z TRT na pewno) i rozmiarowo spadł a także wracał po tak długiej przerwie (listopad 2013-maj 2015)

Czyli w stójce wyglądał co najmniej nieźle, w parterze był bezradny no, ale serio czy TRT Vitor ucieka Weidmanowi z pleców jeszcze na środku oktagonu czy może łapie go skutecznie w balache jak prawie Jonesa!? Nie sądze.

Na glebie i zapaśniczo Weidman był, jest i będzie lepszy.
Imo Hendersona pojedzie w 1 rundzie, ale wiadomo kibicuje Hendo, jednak bardziej jestem ciekaw formy obydwu (zwłaszcza Belforta) jak ta walka wyjdzie poza 3 rundy
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jak dla mnie bardzo trudna walka do wytypowania. Hendo potrafi zaskoczyć i ustrzelić rywala, ale jak jego forma w tym wieku? Belforta też jestem ciekawy jak mu będzie szło bez TRT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4539 Napisanych postów 35810 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263200


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Weidman jest świetny , ale to nie zawodnik w stylu AJ'a który masakruje przeciwników w ciagu jednej rundy. A Vitora zmasakrował w 1 r.

Kiedy ostatnio Weidman pokonał kogoś w 1 r?

Pająk 2 razy wytryzmał 2 rundy, MAchida cały dystans 5 rund, nawet Munoz przetrwał 2 i Maia 3

Vitor dał się obalić i obić na glebie jak totalny amator

I sorry, ale Vitor nie "rozbił" Weidmana, tylko tylko jedynie rozciął. Chris po tym ataku nawet nie drgnął


Zmieniony przez - annihilus w dniu 2015-11-05 22:04:38
1

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Styl stylem, Weidman to nie "decision machine", kończył niejednokrotnie w 2 rundzie, Belforta skończył w 1R a Rumble, np. Davisa nie skończył a wygrał mocno. Poza tym nie czas a przebieg walki jest kluczowym elementem jakości występu zawodnika. Można szybko wygrać a ledwo przetrwać wcześniej (comeback.. i nie mówie tu ofc o Weidman vs Belfort żeby nie było niejasności) a można kogoś bić 2 rundy do 1 bramki a w 3R skończyć.

Poza tym to była ostatnia walka Weidmana, który cały czas robi postępy więc nie wiem po co przykład Mai a skoro już podałeś Munoza to on dopiero był bezradny, Silva mniej zrobił niż Belfort, w parterze też zbierał z tym, że faktycznie albo przetrwał albo w 1 walce wrócił do stójki jednak defensywnie faktycznie z pleców był lepszy niż Vitor. Jednak jeśli mowa o znaczących uderzeniach to Belfort zrobił więcej niż Silva w 2 walkach w stójce.

Machida to była najtrudniejsza walka w karierze Krzyśka, ale Belfort miał moment krótkiego sztormu na Weidmanie, który co prawda nie zamroczył widocznie Weidmana czy też on nie walczył o przetrwanie, ale przyjął z kilka mocnych ciosów w głowe i w korpus i został rozcięty a to się liczy

Może niedzielny ME nam więcej powie.

https://streamable.com/i10o 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no i z tym amatorem to przegiąłeś, Weidman to niesamowity zapaśnik, który z góry jest niebezpieczny dla każdego, gość nawet Maie obalał.
jak widzisz na początku tej urywki z walki, którą wrzuciłem Belfort broni obalenie, decydujące obalenie było później i było to piękne wejście w tempo w nogi, czuje czuje z daleka czysty hejt na sterydziarza Belforta, ja też go nie lubie, ale pisze obiektywnie

popatrzyłem na sygnature, ulubieni zawodnicy Luke Rockhold no i k***a wiedziałem zanim to dostrzegłem


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-11-05 22:58:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4539 Napisanych postów 35810 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263200


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Nie no, ja akurat Belforta bardzo lubię, to jeden z moich ulubionych zawodników, ogladalem jego walki jeszcze w 2008 r. i sie na nich "wychowałem" a to że ustrzelił Rockholda wcale mnie do niego nie zraża

i jako fan Vitora musze niestety przyznać, że gościu wraz z zakazem TRT się po prostu skonczyl

Fakt że Weidman to wirtuoz zapaśniczy, ale Vitor był na maxa bezradny na glebie, a generalnie gość zawsze miał moim zdaniem przyzwoite umiejętności parterowe (bjj black belt od Gracie'ech w wieku 18 lat, występy na ADCC, balaszka na Jonesie itp.) IMO od Pająka był lepszy z pleców, a to Pająk się lepiej bronił będąc pod Wedmanem

Nie czepiam sie w zasadzie techniki Belforta, po prostu gość bez TRT jest pozbawiony całkowicie siły statycznej i każdy bardziej atletyczny zawodnik go teraz zdominuje siłowo, w takiej dyspozycji to również i Hendo ma szanse go obalić i ubić na glebie
1

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jon Jones wraca do UFC!

Następny temat

MMA - Poczatki

WHEY premium