SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 248: Israel Adesanya vs. Yoel Romero

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Jingliang Li i Yadong Song, to są kozaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No niby tak, ale jeszcze im trochę brakuje do pasa albo walki o pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jingliang Li i Yadong Song to jak doczłapią do TOP10 w swoich kategoriach wagowych to będzie sukces. W UFC przecież są typowymi średniakami.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Yadong zremisował ze Stamannem, ale gdyby nie odjęcie punktu w pierwszej rundzie to decyzja padłaby na niego, myślę, że jeśli poprawi obronę przed obaleniami to bez problemu wejdzie do top 10, a może i wyżej.
A Li wyglądał fantastycznie w walce z Zaleskim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Moje typy (Bez analizy bo mi się nie chce)
Batgerel, Emmers, Viana, Winn, Vieira, Madsen, O'Malley, Oliveira, Li, Klose, Zhang, Adesanya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Moje typy: Adesanya by dec i JJ by dec (chociaż wolałbym, żeby Romero wygrał, wygraną Romero widzę jedynie przez KO, za to wygraną Zhang przez KO, ale jak szczęka JJ wytrzyma to wygra JJ decyzją, Chinka nie jest wirtuozem jeśli chodzi technikę, JJ jest o wiele lepsza na dystans i w dodatku JJ lubi walczyć z mniejszymi przeciwniczkami, Rose jest boksersko, jeśli chodzi o technikę, bardzo dobra).



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-03-07 17:13:28

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-03-07 17:16:03

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Moje typy na dwie główne walki:
Aśka vs Zhang. Całym sercem za naszą szefową, chociaż nie lubię sztucznych cycków Ale fakty są takie, że Zhang jest młodsza, szybsza i co tu dużo mówić - nie będzie bała się napierać od samego początku, a to mi u Aśki kojarzy się z zagubieniem. Obstawiam Zhang przez K.. chociaż żywię nadzieję, że Aśka zaskoczy.
Romero vs Adesanya - też obstawiam młodość, ale uważam, że wygra zawodnik starszy. Nie cierpię Adesanyi, ale trzeba przyznać, że jak zrobi dalszy progres, to naprawdę może stać się nowym Andersonem Silvą (obecnie uważam, że jeszcze sporo mu brakuje do prime pająką). Trzymam kciuki, żeby Yoel posłał spać Israela, ale wydaje mi się, że będzie odwrotnie.


Zmieniony przez - Marian.B. w dniu 2020-03-07 18:43:38
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No cóż,

Adesanya przez dec.
Jednak Zhang przez ko ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Jacob2904
Moje typy: Adesanya by dec i JJ by dec (chociaż wolałbym, żeby Romero wygrał, wygraną Romero widzę jedynie przez KO, za to wygraną Zhang przez KO, ale jak szczęka JJ wytrzyma to wygra JJ decyzją, Chinka nie jest wirtuozem jeśli chodzi technikę, JJ jest o wiele lepsza na dystans i w dodatku JJ lubi walczyć z mniejszymi przeciwniczkami, Rose jest boksersko, jeśli chodzi o technikę, bardzo dobra).




Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-03-07 17:13:28

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-03-07 17:16:03

Ta, ale Zhang ma też bardzo dobrą pracę na nogach, coraz lepszy boks i kopnięcia i świetny klincz skąd potrafi obalać w podobny sposób co Valentina obalała Joannę (rzutami itp), a parter również jest świetny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Trzymam kciuki za Romero, niech wywalczy tytuł. Adesanya jest jeszcze młody, wciąż może zdobyć pas i długo go bronić. Romery przez TKO.

Aśka chyba nie da rady Zhang. Ta siła mistrzyni mnie przekonuje i sądzę, że będzie TKO.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 167: Jan Błachowicz i Corey Anderson

Następny temat

Anthony Smith o swoim powrocie do Oktagonu

WHEY premium