SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 248: Israel Adesanya vs. Yoel Romero

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Christian Petersen/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Yoel Romero chce udowodnić, że ograniczenia nie istnieją, również te dotyczące wieku

Yoel Romero może zostać najstarszym mistrzem w historii UFC w pierwszej walce o pas o ile w sobotę pokona Israela Adesanyę na gali UFC 248 i odbierze mu tytuł mistrza. Kubańczyk cieszy się z tego, że jest motywatorem dla innych i zamierza nim pozostać jeszcze przez długi czas.

42-letni Yoel Romero (13-4 MMA, 9-3 UFC) stanie do pojedynku o tytuł mistrza wagi średniej rzucając wyzwanie Israelowi Adesanya (18-0 MMA, 7-0 UFC). Chociaż Randy Couture miał 43 lata, kiedy pokonał Tima Sylvię w walce o tytuł mistrza wagi ciężkiej na UFC 68, był młodszy niż „Żołnierz Boga” podczas pierwszych czterech z pięciu zwycięskich walk o tytuły w wagach ciężkiej i półciężkiej.

Yoel Romero zamierza ustanowić nowy rekord o czym opowiedział w rozmowie z mediami:

Yoel Romero
„W zasadzie chcę udowodnić, że nie ma żadnych ograniczeń. Wiek to dla mnie właściwie tylko numer. Myślę, że możesz zrobić wszystko, jeśli wierzysz w siebie. Jeśli żyjesz w zdyscyplinowanym stylu, jeśli żyjesz w nie tak bardzo emocjonalny sposób, jeśli żyjesz w przekonaniu, że wszystko jest możliwe.”


Romero powiedział, że wygrywając czy przegrywając, nie jest ani trochę bliżej końca swojej zawodowej kariery. Chce rywalizować przez kolejną dekadę po 50-tce, bo to właśnie sportowa rywalizacja sprawia, że jest szczęśliwy.

Yoel Romero
„Tak, chcę walczyć jeszcze 10 lat. Sport to życie. Kocham swoje życie. Kocham życie i kocham sport, chcę nadal żyć, więc muszę nadal uprawiać sport.”


Romero zdaje sobie sprawę, że w końcu jego podróż w MMA dobiegnie końca, ale na razie korzysta z każdej sekundy.

Yoel Romero
„Zmartwi mnie, jeśli nie będę już mógł uprawiać tego sportu, by trenować. Pewnego dnia nie będziesz mógł już dłużej rywalizować, ale musisz dalej uprawiać ten sport. To co innego.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Niepotrzebnie Aśka powiększała cycki, są cholernie niepraktyczne i przeszkadzają w walce. Simona Halep, gdy zmniejszyła se cycki gra o wiele lepiej w tenisa.

Zayefajne promo





Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-03-05 20:35:19

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Z twarzy nie jest zbyt atrakcyjna więc nie nadrobi cyckami, a jak piszesz, nie pomogą jej w walce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
No akurat buzię ma bardzo ładną (nie mówię o charakterze)imo i sympatyczną ty chyba masz jakiś gust wypaczony , bo akurat jeżeli chodzi o jej wygląd ,uśmiech ,figurę itp. to akurat ogólnie nie ma się o co do niej przyczepić, jest całkiem ładną dziewczyną, nie mówię "zayebistą" ale napewno pasztetem nie jest , jest filigranowa i akurat bardzo kobieca
Ciekawe jaki ty "piękny" jesteś? Skoro krytykujesz innych








Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-03-05 23:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Masz oryginalny gust, Bane

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
No może i mam i zaznaczam nie muszę za nią" przepadać" , bo nie lubię jej zachowania, ale ona nie jest przecież jakimś pasztetem, chodząc chociażby po ulicach widzę tysiące brzydszych od niej kobiet i zaniedbanych , ona może nie jest super pięknością ale także żadnym "kapciem" imo nie jest
Btw ja tam bym ją "puknął"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ale ja nie krytykuję. Jesteś jednak chyba jedynym facetem którego znam, który tak o niej mowi

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Nie tylko ja , prosiak o ile dobrze pamiętam, mial podobne zdanie


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-03-06 00:14:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Puknąć to ja też bym ją puknął, ale no co no... Ładna nie jest
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Szkoda że po walce z chinką może stać się znacznie brzydsza.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 167: Jan Błachowicz i Corey Anderson

Następny temat

Anthony Smith o swoim powrocie do Oktagonu

WHEY premium