SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 200 - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ale usmiechniety Silva "jezdzacy" wokol klatki po walce na jakims typku z teamu, wymach**acy reka i skrzeczacy tym swoim glosikiem "uuuu", gdzie chwile pozniej podaja,ze przeyebal 26-30, to bylo dla mnie jednak zbyt wiele. ten koles ma swoj swiat jednak, bez kitu. DC bez fajerwerkow, ale ciezko wyciagac jakiekolwiek wnioski z tego starcia mysle.

Cain fajnie, aczkolwiek poza zaskakujacymi obrotowkami to raczej nie ma sie co podniecac, bo to byl raczej po prostu "poziom Caina" (czyli raczej nizinny, nie za wysoko nad poziomem morze HE HE). zobaczymy, co dalej, ja mam nadzieje,ze odzyska pas.

Aldo - tutaj do przewidzenia mysle. ta walka tylko mnie utwierdzila w przekonaniu, ze gdyby nie Conor, to odszedlby na emeryture jako niepokonany (w UFC) - IMO przewaga w skillu + do tego tez w warunkach sa takie, ze nikt poza Conorem mu nie zagrozi. zawsze przekonywalem, ze IMO Aldo zwalnia w mistrzowskich rundach, bo latwo wygrywa pierwsze trzy starcia, stad pozniej wrazenie wyrownanych walk. i OK, miewa wyrownane walki, ale przy jednoczesnej kontroli, po prostu wie, ze i tak zgarnie decyzje. tutaj byl bardziej glodny walki, chcial cos udowodnic i na tle Edgara wygladal wszystkie 5 rund mega swiezo (wiadomo, ze tempo nie jakies ultra zabojcze, but still), takze z ta srednia kondycja mysle, ze mozna w koncu skonczyc temat.



bedzie ciekawie.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Lesnar po 5 latach przerwy wygląda jak kasta i rozwala nie byle kogo. Nice. Anderson wypadł dobrze w przeciwieństwie do swojego przeciwnika. Nie wiem skąd pomysł, że DC dałby radę pokonać Jonsa. JJ pokonał się sam. Skoksowane świnie won . Zobaczymy, co Brock i Cain pokażą, ale na pewno zobaczymy kilka fajnych walk w HW.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Ale nudna gala.

homster
Cormier jest infantylny, to się wkvrwił, że nie walczy z Jonem, że nie jest w ME, że weźmie mniej kasy niż jego przeciwnik i stwierdził, że co on się będzie produkować, dawać dobre widowisko, skoro tak go traktują!


Bez przesady z tym slabym hajsem. On ma bonusy z PPV, wiec przytuli kilka baniek z tej gali.

guatan
ale usmiechniety Silva "jezdzacy" wokol klatki po walce na jakims typku z teamu, wymach**acy reka i skrzeczacy tym swoim glosikiem "uuuu", gdzie chwile pozniej podaja,ze przeyebal 26-30, to bylo dla mnie jednak zbyt wiele. ten koles ma swoj swiat jednak, bez kitu


Popatrz na to z innej strony. Jesli on mial bonusy z PPV, to byly to najwieksze i najlatwiej zarobione pieniadze. Grubas polozyl sie na niego na 10 minut, wymienili pare jabow i Spider mogl dostac z 5 mln. Winning? Ty bys sie nie cieszyl?


To, co mnie zaskoczylo na tej gali, to Hendricks i Cain. Obaj wygladali jak cienie samych siebie przy czym jest to o tyle dziwne, ze to nie jest powolne przejscie w post-prime jakie widzimy u Silvy czy Fedora. Oni byli swietni i nagle, niby bez zadnego powodu stali sie duzo gorsi. Hendricks ubil GSP, Condita, Lawlera, skladal ludzi jak lalki, a teraz wyglada jak swoja wlasna karykatura. Z Cainem sprawa jest troche bardziej subtelna. Moim zdaniem jego cardio wygladalo duuuuzo gorzej niz z walk, kiedy byl mistrzem. Popatrzcie ile czasu potrzebowal na odpoczynek miedzy serami - wygladal jak stary Cain wyciagniety nie z 1 rundy, a z 5! Gdyby Travis stawial wiekszy opor, to moim zdaniem od polowy drugiej rundy juz konkretnie by plywal, a w 3 mogloby byc tarlo. Takie bylo moje wrazenie, ze USADA solidnie odcisnela na tych dwoch swoje pietno. Zobaczymy kogo Cain dostanie i jak walka potrwa dluzej niz 5 minut, to bedzie mozna zobaczyc czy Cain jest zauwazalnie gorszy (w sensie cardio). Fajnym zestawieniem bylby Rothwell. Wtedy moglibysmy idealnie porownac tempo walki Caina z czasow przed USADy i postUSADy.
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dobra gala i bez większych niespodzianek (może poza ostatnią walką). Rzadko się zdarza żeby każda pojedyncza walka była zayebista jak i na papierze tak i w praktyce. Mimo wielu decyzji i tak było ciekawie

Lesnar rzeczywiście jest w formie ale nie wiem czy dałby radę tak zawalczyć z np Cainem który też jest teraz w formie i ładuje obrotówki

Cormier nie miał aż tak dużej przewagi ogólnie nad Andersonem no ale różnica w zapasach zrobiła swoje. Jak ktoś już tam napisał - Anderson zawsze coś może wyczarować więc lepiej z nim uważać

Aldo vs Edgar - gg, dobra batalia

TJ vs Assuncao - chyba jeszcze lepiej! i nie wiem jak Assuncao przeżył tego high kicka z przekrokiem z rozpędu

Sage solidnie ale dalej nie wiem po co obala jak nie może wykończyć kogoś w stójce a dobrze mu tam idzie

Pierwsze trzy walki zayebiste skończenia

No i ostatnia walka - nie wierzyłem Amandzie że rzeczywiście ma narzędzia na Miesie, a jednak... i tak Cyborgowa im wszystkim spuści łomot
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie, nie cieszylbym sie, bo jestem wkurfiony nawet jak przegram w fife, a tym bardziej w takiej sytuacji. a w kazdym razie nie jezdzilbym na jakims kolesiu po klatce, wiwatujac jakbym wlasnie zdobyl pas.

no ale jego sprawa, moze tylko mnie to razilo w oczy.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mmati - przecież Cain wyglądał jakby właśnie wrócił do formy a nie że cień własnego siebie
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wez Go zminusuj Puar, bo gosc w kazdym poscie walki cos kontrowersyjnego...

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
ok
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
moze to go czegos nauczy.

dobra robota.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mmati to sowizdrzał, nigdy się nie nauczy :(
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FEN 13 Summer Edition

Następny temat

KSW 36 - Zielona Góra 1.10.2016

WHEY premium