SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 198 Werdum vs Miocic.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
StevenO liczyłem że mnie pochwalisz za skarcenie Puara, mimo iż wywyższał Shoguna. Jako król obiektywizmu powinieneś zasponsorować jakąś nagrodę nawet...

BTW: Corey duzo wyższy od Shoguna i mocniejszy, a na wagę wniósł mniej mimo dobrego nabicia... Dobry freak z niego pod względem zbijania muszę przyznać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
masz łapke w góre, pamiętaj zawsze pisz obiektywnie a co najwyżej kibicuj żebyś się mylił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dzięki twoim nauką mistrzu podążam już właściwą ścieżką...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie ma za co. Za to, że jesteś szczery pomogę ci też w poprawnej polszczyźnie, naukom a nie nauką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Werdum zdecydowanie najlepsza klata w UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Czyli na karcie mamy 3 najwiekszych przech**ow z BJJ w calym UFC : Werdum, Krokodyl i Maia. Ciekawe czy ktorys nich wygra przez poddanie. Nie zdziwie sie jak bedzie to cala trojka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Czuję lekką niespodziankę, która chyba sprawi Belfort. Od pewnego czasu tak dobrze fizycznie na wadze nie wyglądał. Albo tak mi się wydaje. Krokodyl na swoim standardowym wysokim poziomie.

Jeśli chodzi o ME. Obaj wyglądali nieźle. Ale tu bardziej mnie niepokoi Fabrycy, Złapał 3-4 kg w stosunku do walki z Cainem. Ciekawi mnie jak się to odbije na jego szybkości. Chyba, że dobija z myślą o próbie obaleń. Stipe standardowo okolice 240 lb tak jak w kilku ostatnich walkach. Acz się spodziewałem, że spróbuje zejść w okolice 235. Dla mnie to ważenie zwiększa nieznacznie szanse Stipe.

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Wogole to jakby bjj wracało do łask:

do niedawna pasy były obsadzone głownie zapaśnikami, ew. strikerami, a teraz mamy 3 mistrzów wywodzących się z bjj: Werduma, Rockholda i RDA

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Cris to też w sumie grappler. Nie tylko zapaśnik. Nie tyle BJJ wraca do łask. Ale zawodnicy wywodzący się z tej dyscypliny doszkalają stójkę i zapasy i mamy takich mistrzów.

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
trzeba być atletycznym dzikiem z umiejętnościami obalania i wtedy bjj będzie nie gorsze od zapasów. a nie tylko kłaść się i wciągać do gardy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 85: Hunt vs. Mir – wyniki i dyskusja

Następny temat

UFC Fight Night 86 - Rothwell vs. JDS

WHEY premium