SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 198: Werdum vs. Miocic – wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Krążą też pogłoski, że Puar nie potrafi wymyślić nic ciekawego i śmiesznego i zrzyna teksty od użytkowników skałek
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
haha o ty
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krążą pogłoski, że Noolan dalej wierzy, ze Shogun jest czymś więcej niż wrakiem xD
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Co powiecie na zestawienie Miocic vs Reem na UFC 200?

W sumie zarowno Reem jak i Miocic wyszli bez urazów ze swoich walk, więc mogliby zawalczyć.

War Reem!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
zabstyl
Krążą pogłoski, że Noolan dalej wierzy, ze Shogun jest czymś więcej niż wrakiem xD


Przecież bardzo dobrze Shogun zawalczył
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Ale legendy to Ty szanuj ch**u.
Połowa zawodników po tylu kontuzjach co on dawno porzuciłoby ten sport, a on nie dość, ze dalej walczy to jeszcze wygrywa mimo że praktycznie każdy go przekreślał przed tą walką. Co więcej- pokazał, że nie stoi w miejscu. Kto by pomyślał, że będzie znów sadził takie ładne lowy i bronił obaleń w walce z rasowym zapasnikiem z duzo lepszymi warunkami fizycznymi? Nawet ja nie liczyłem na taki scenariusz...

Tak jak Puar napisał- bardzo ładnie zawalczył. Nie podpalał się i mądrze atakował robiąc swoimi trafieniami duże szkody, bronił obaleń i ładnie wstawał z pleców czego nie potrafili jego poprzedni rywale włączając w to naszego rodaka. Udowodnił, że wciąż w środku czai się dawny Shogun i stale się rozwija. Myślę, że w następnej walce będzie jeszcze lepszy.

Cordeiro miał rację, że może przywrócić dawnego Mauricio. Chyba tak skupił się na Shogunie, że zapomniał o Werdumie


Zmieniony przez - Noolan w dniu 2016-05-15 18:24:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
postępy postępami, ale nawet w tej walce robił takie błędy czyt. tak się odsłaniał, że OSP by to pewnie drugi raz wykorzystał i niech nie zmyli was to, że chował się ładnie za podwójną gardę
Shogundo zawsze miał niedoceniane zapasy, pozytywnie zaskoczył nimi na tym etapie jego kariery, ale Anderson to wciąż gość, który wygrał marnego TUFa, dostał KO od Villante i jego najcenniejsze zwycięstwo to Janek Błachowicz lub bokser Fabio Malbobado.



btw Puar, Noolan ban za czytanie skałek, ale tekst, że Maia w poprzednim wcieleniu był plecakiem mistrzowski


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-05-15 18:51:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Daje sobie palce obciąć, że ponownie by takiego błędu w walce z OSP nie popełnił jak uprzednio i mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej...

Gdzieś też widziałem tekst, że plecak to totem Demiana

Ale przyznać mu trzeba, że obalenia i kontrolę to ma na nieziemskim poziomie. To co zrobił z Brownem, Gunnarem, Neilem Magnym czy Fitchem, którzy przecież nie są leszczami w parterze to jakiś kosmos...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i byś k***a teraz placów nie miał

Ze Storim to dopiero straszne było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z Rickiem Story jakby ktoś nie ogarnął
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TUF

Następny temat

Bellator 155 Manhoef vs Carvalho, Held vs Jensen 2, 20 maja!

WHEY premium