SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 162: Silva vs Weidman live!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Masz soga na pocieszenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Weidman nie dał się wciągnąć w psychologiczne gierki. Dobrze wiedział co Anderson knuje... ot jak skomentował jego walkę z Bonnarem. Ale nie spodziewałem się że zachowa tak zimną krew w czasie WALKI z Andersonem. Dobry jest. No chyba że to ustawka he

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i byłeś głupi że "waliło cię to" że zapaśnicy sprawili Andersonowi w karierze nie mało problemów.. Anderson mnie wk***ił - kibicowałem Weidmanowi a tak pajacować to już nie była gra psychologiczna - to było robienie show bardziej.. i te j**ane jego "i respect everyone" miałem już mute dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
I tez zeby nie bylo ze jakis ze mnie swir no ale... Nie wiem, zayebie sie jak dzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Strecho dla odmiany dobrze mówi.

Anderson wykorzystywał te wszystkie gierki i opuszczone łapy, żeby go nie obalano, nie kopano itd.

Weidman wygrał, bo nie wymiękł jak inni po nich, chociaż tak wyglądał. Obalenia już nie miały jak wchodzić.

Więc uderzył.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ej chłopy teraz Belfort na serio moze bedzie mistrzem na stare lata

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Rogan d**** mnie tylko wkurzył, człowiek po KTFO daje przemowę i chwali Weidmana, a ten się pyta o dalsze decyzje.

noż kuwa

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no aż się przestraszyłem jeśli chodzi o obalenia, bo Weidman jakby zrezygnował - kto wie gdyby Anderson walczył bez popisówy to może by wygrał.. Belfort przegra imo z Weidmanem - ma za słaby TDD i z pleców sobie nie poradzi, ale w stójce ma szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Przeciez w kontrakcie spider miał zapisany rewanz w chuvj trolluje pewnie ze nie chce pasa, przyjdzie codo czego to go dana wypchnie jeszcze raz do chrissa, przeciez rewanz teraz wygeneruje 2x takie zainteresowanie (ustawka jak chvuj)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wnioski - każdy ma szanse, wszystko się może zdarzyć, nie należy lekceważyć rywali i ponosić się emocjom i zawsze należy patrzeć na każdy aspekt walki - już myślałem, że go Weidman wtedy podda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostateczne pytanie;p

Następny temat

UFC 162: Silva vs. Weidman - wyniki i dyskusja po gali.

WHEY premium