SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 162: Silva vs Weidman live!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130332
Na mnie działa kawa nieco ale sprawdza się po prostu zjeść nieco węgli i czuje się o wiele lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4355
Dziś 41 letni Tony Thompson poraz drugi odesłał brytyjskiego prospekta Davida Price'a, tak więc mam nadzieje że Pająk nad ranem pokaże, że czas Weidmana jeszcze nie nadszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No to zrobię sobie jednak

Serra nie bedzie dzis w narozniku Weidmana nie wiem czy wiecie

no to wypije kawe i napierdzielam sie slodyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Już nie przeginajcie.

nie weszła między nich, bo nie miała czasu.

A z Bigfootem czy Gonzagą jest jeden pies czy to ona, Mazagatti czy Herb, i tak nie powstrzyma choćby się zesrał i tak.

Co nie zmienia faktu, że jest istotnie kiepska.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
węgle proste cie usypią, walnij dużo białka bo podkreca metabolizm i dużo tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130332
Mi właśnie wraca energia, czasem po dobrej jajecznicy same białko tłuszcze spanko bierze ; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@TezAndrzej a wstaw sobie Winslow w walce Overeema z Bigfootem!? toż Reem mógłby zostać zabity lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
ja piłem w sesji 2l energola dziennie 2 razy, to k***a organizm wariował, cukier usypiał a kofa dawała kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Czemu zabity?

Jakby BF chciał tłuc Reema to przecież Herb by go nie zatrzymał.

On jeno wreszczał, za coś wiecej raczej by się do niego sadzili i słusznie...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
to Big John powinien być zarezerwowany do HW, bo z FlyW to wygląda jak z dziećmi z przedszkola
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostateczne pytanie;p

Następny temat

UFC 162: Silva vs. Weidman - wyniki i dyskusja po gali.

WHEY premium