SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 159: Jones vs. Sonnen 27 kwietnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16432

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to już podchodzi pod arcydzieło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ja pier.... Sonnen jest niesamowity.Amerykański Najman,tyle że inteligentniejszy na pewno i więcej na pyszczeniu zarabia Ale bardziej uwierzę że to gra, w jego przypadku,w Najmana nigdy.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jaki Najman!? Najmana trash talk to poziom amateur w porównaniu z poziomem master Sonnena, który nie dość, że mówi śmiesznie to na dodatek w ch** inteligentnie a rozumiem gdybyś się zastanawiał "czy Sonnen tak na serio!?" ale po tych filmikach nie powinieneś się zastanawiać, że to są jaja i dzięki temu ma walkę o pas, popularność i kasę, myślisz, że Sonnen dlatego gości w wielu programach i zarabia tyle kasy, bo jest hall of fame jakiś!? On po prostu jest oryginalny a te filmy co wrzucił lord to jest mistrzostwo świata "true talk" , Bonnar też dał radę

Sonnen ładnie strollował Hendo, Machide, Gustafssona i reszte tymi filmikami mówiąc: "widzicie.. Wy wygrywacie, macie większe sukcesy (w przypadku Hendo i Machidy) a ja se jaja robie, zarabiam i mam walkę o pas+TUFa"

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-22 21:23:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
To fakt
Ale na początku jak tę drogę sobie że tak powiem torował,to każdy go miał za kretyna,nieświadomego swojej ułomności

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie no dla mnie Sonnen jest rewelacyjny:) Jego poza na stereotypowego dvpka z college'u to po prostu miód malina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
załóżcie sobie jakiś fanclub...

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2013-01-22 22:38:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ehh jak dla mnie to bardziej smutne ,że idą w kierunku WWE....Chael ma NAJMNIEJ ZASŁUŻONEGO title shota z tych zawodników Edgar,Diaz,Sonnen...Edgar 2 walkę przegrał kontrowersyjnie bardzo bliska decyzja+ długo oczekiwana walka z Aldo,Diaz przegrał bardzo bliską decyzję z Conditem+ już wcześniej miał walczyć z GSP.

A sonnen dostał Tsa zupełnie z dupy dostał kolano w klatę od mistrza z niższej kategorii wagowej która jest słabsza niż LHW gdzie walczył ze stylowo dobranymi przeciwnikami w drodze o TS'a bo jakby dostał kogoś z BJJ to by był triangle choke...

ciekawe co następne dla Sonnena po wp******u od Jonesa ? Może wp****** od Belforta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Do Sonnena trzeba dodać, że oprócz gadania bzdur swoją nawijkę umie wykorzystać dobrze chociażby w mowach motywujących dzieciaki z klubu na treningach itd. Mógłby zostać politykiem i spore miałby sukcesy z takimi zdolnościami.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mnie też wk***ia to, że TSa dostał, ale jego "true talk" jest zaj**isty a te filmiki to dawno się tak nie uśmiałem
poza tym Sonnen nigdy nie spowalnia w walce zawsze idzie do przodu i najważniejsze zawsze jest gotowy do walki z kimkolwiek i za to każdy go musi cenić on chciał short notice z Jonesem na 8 dni przed walką a Machida nie chciał na 30 dni przed walką.. on nie ma resecktu w walce dlatego jest tak niewygodny do Jonesa i pewnie dzięki temu trash talkowi wgl ma to w dupie czy przegra, bo i tak wygra a taka gadka i myślenie pozwala się nie załamywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ale sonnen nie miał nic do stracenia bo i tak idzie po wp****** i tak,a dla machidy to jest ostatni moment.
ciekawe czy by sonnen był taki dobry i załóżmy ,że byłaby walka Vinny vs Davis jako 3 walka na Foxie załóżmy i Vinny wypada ciekawe czy Sonnen by wszedł szczerze to wątpie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do treningów MMA

Następny temat

Problem z koncentracją na treningach.

WHEY premium