SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 159: Jones vs. Sonnen 27 kwietnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16476

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Sonnen jak dostanie wp****** może karierę skończyć, bo przecież do HW nie przejdzie a ma już prawie 36 lat, 40 walk na koncie i walczy od 1997 roku w MMA.. On ciągle powtarza, że jego największym celem jest pas UFC.. z Andersonem przegrał przez własną głupotę, bo zdominował go kompletnie i wygrał każdą rundę a tu trójkąt z dupy - dziwne, że się po tym nie załamał.. potem rewanż, przeleżał go w I rundzie a potem nie mógł obalić i koniec.. dlatego przeszedł do LHW i za wszelką cenę chciał walki o pas.. stąd chęć wzięcia walki na 8 dni przed z Jonesem.. on wiedział, że nie dojdzie do TSa.. i sobie walkę wygadał - jak przegra to wróciłby na koniec kolejki a Spider nie odchodzi jeszcze na emeryturę tj Jones do HW.. zobaczycie jeśli Sonnen przegra w sposób bezdyskusyjny to ogłosi emeryturę - on prace w UFC będzie miał zawsze, np. w studiu na Fuel jak teraz pracuje..
Jones wygra tą walkę przez TKO w II rundzie i skończy karierę Sonnena a Steven zrobi o nim profil

nicktheface2 rozp*****la system, widziałem już z miesiąc temu to promo, ale wciąż miazga, że aż szanse Sonnena się widzi realniej po oglądnięciu tego





Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-10 22:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
e tam jak sonnen przegra to można go zestawić z Wandem,Rampage-trashtalk będzie w ch**,Belfortem,Lil nogiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Rampage'a w UFC już nie ma i na 98% nie wróci, ale z Wandem i Belfortem to świetny pomysł jeżeli Vitor przegra następną walkę albo jeśli Wand w międzyczasie kogoś nie dostanie.. Lil Nog dopiero w czerwcu walczy, ale ogólnie z jakimś Brazylijczykiem, z którym Sonnen ma bad blood, ale tj pisałem wątpię. Imo to będzie ostatnia walka Sonnena w karierze. Mam nadzieję, że Belcher wygra, Bisping to taki cwaniaczek od zawsze a speniał z zakładem Imo to nie on znokautuje Belchera w I R jak mówi (No f***ing way!) tylko na odwrót Davis przeleży Vinnego - oby był parter to zobaczymy czy jest Vinny w stanie poddać Davisa a jak stójka to będzie ch**owe widowisko, bo obaj stójki "najlepszej" nie mają Nelson myślę, że znokautuje Kongo w 1 rundzie - 2 opcja to taka, że Kongo zrobi z tego brudną walkę i wygra przez UD. Miller vs. Healy to może być FotN - Miller by UD. W dodatku na karcie Sara McMann, Rustam Khabilov!! no i ciekawa walka na fb pomiędzy McKenzim a Garcią Mnie ta gala jara w ch**!

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-04-10 16:17:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mnie też. O i nie wiedziałem że McKenzie walczy może znowu gilotyna będzie bo ostatnio mu nie wyszło

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Joe Proctor kontuzjowany i Al Iaquinta bez przeciwnika, ale Conor McGregor chce zastąpić Proctora walcząc kategorie wyżej (sam powiedział, że chce walczyć w FW i w LW).. oby Joe Silva się zgodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jones powiedział dziś, że chce pobić rekord obron pasa w LHW, a potem zajmie się albo superfightami albo przejdzie do HW! Sprawa wygląda tak - jak pokona Sonnena, to zrówna się z Ortizem - 5 obron pasa, powiedział, że następną walkę stoczy w listopadzie gdzie chce pobić rekord do 6 obron. To na przełomie 2013/2014 albo JJ w końcu w HW albo supafajt z Andersonem!

Sonnen stwierdził, że JJ jest już znacznie lepszym zawodnikiem niż Spider, a przecież jest młody i dalej się rozwija.

Do tego Bisping mówił, że nikogo nie interesuje Belcher i że musi wygrać, żeby wrócić w kolejce do walki o pas -

Rozpiska przednia, ale walka Jones vs Sonnen to kurva taki missmatch, że szkoda gadać... Pozostaje więc pewien niesmak w kwestii, że JJ dwa razy z rzędu broni pasa z typami z kategorii niżej, a w kolejce czeka Gus, Machida i Glover -.-.

Wg. mnie powinno być tak, całkiem zapomnieć o Mousasim i zrobić walkę Gustafsson vs Machida o TSa, a Glover jeśli wygra z Te Huną powinien dostać kogoś z Top 5 jako TE. Przecież Jones by zdążył zawalczyć 3 razy w tym roku jeszcze w swojej kategorii

Edit: W sumie to nie wiem po co się tak rozpisuję Kiedyś to miało sens, a w obecnym stanie forum...

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-04-22 23:31:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja bym gusowi nie dał TSa za to ,że speniał z tym rozcięciem ,w środę 3 dni przed walką już prawie nie było śladu, Henderson ostatnio też niby miał rozcięcie na oku i walczył z melendezem, nie mówiąc o Belforcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wiadomo że Jones prędzej czy później przejdzie do wagi ciężkiej, wbrew durnym opiniom że "w lhw jest królem i nigdzie się stamtąd nie ruszy". Jonesowi zależy na tym żeby być najlepszym

Ale masakra będzie na Sonnenie już nie mogę się doczekać

Oprócz karty głównej to McKenziego chętnie zobaczę. Może znowu będzie gilotynka

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
według mnie może trójkąt pójść , Jones zaczął trenować niby BJJ u jakiegoś Gracie ,pewnie nie na darmo może nawet da się obalić specjalnie...

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-04-22 23:42:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do treningów MMA

Następny temat

Problem z koncentracją na treningach.

WHEY premium