SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 152: Jones vs Belfort 22.09

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23387

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
hype na belforta urośnie wtedy do niebotycznych rozmiarów. ale co poradzic, wolałbym żeby to Hendo utłukł Jonesa, a nie Belfort
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
advert
nie lubie ani jednego ani drugiego za ich fanatyzm religijny, z którym się obnoszą, szczególnie Belforta. walkę będę więc oglądał z umiarkowanymi emocjami, i to czysto sportowymi, żadnemu z nich nie życzę zwycięstwa.


Lubie ich obu,ale wygra Jones...jest fenomenalny,ale mysle,ze sodowka juz mu uderzyla w dzbanek i moze chlopak zmarnowac sobie talent.Ja go chcialbym zobaczyc z Cainem,mysle,ze dla Andersona bylby za silny...A tematy religijne,bogow itd.lepiej nie wywlekac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
No oni tam w Brazyli są IMO bardzo Religijni(tak naprawdę,i to mi sie podoba,nic nie udają,podobnie jest IMO z Mamedem,czy nawet Harim ) i Mocno Wierzący podobnie,

Chvya tam, Brazole to sa hipokryci, niby tacy wierzacy a jak napisal Dremor, najwieksza przestepzosc i syf na swiecie, w samym Rio wiecej porwań i morderstw niz w Iraku i Afganistanie razem wzietych.

Ta cala ich religijnosc to zwykla hipokryzja i obłuda (zreszta jak prawie wszedzie), coś ala w ksiazke "Świętoszek"



A co do walki, też kibicuje Belfortowi od lat, praktycznie od kiedy zaczalem sie interesowac MMA, jak ustrzeli małpiszona to bede wniebozwięty

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2012-08-25 12:14:42

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
advert
i co z tego, skoro będą na lajcie wszystkich rozpyerdalać?


Jak będą rozwalać? takie warunki to taka rzadkość ,że ja pyerdole .
i tylko u czarnych
Aldo to nie jest już fighter nowej generacji bo nie ma takich warunków ?
Jak dla mnie nie ma czegoś takiego jak fighter nowej generacji.
jakby Jones miał nogi normalne to by ważył z 10 kg więcej pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
jakby Jones miał nogi normalne to by ważył z 10 kg więcej pewnie

Jakby babka miala wasyt o by byla dziadkiem...






Prosze bardzo, nawet Couture nazywa Jonesa, Aldo i Pettisa zawodnikami nowej generacji, a z nim sie chyba nikt klocic nie bedzie

I w stwierdzeniu 'nowa generacja' nie chodzi o warunki, ale o swiezych, przekrojowych zawodników walczacych z pomyslem i finezją.




Zmieniony przez - annihilus w dniu 2012-08-25 13:22:58

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Ciekawa walka, ale osobiscie uwazam ze Vitor nie ma wiekszych szans..To juz nie te lata i nie ta forma co dawniej, poza tym warunki fizyczne Jonesa zrobia swoje..Obym sie mylił bo jestem antyfanem Jonesa i Vitor go znokautował ale sam w to nie wierze..

Co do religijności to bym tak nie gloryfikował BRazylii, bo to u nich najwięcej przestępczości i najwięcej kurestwa na całym świecie. Każdy r.ucha się z każdym, żadnego kodeksu etycznego.

Miałem to samo napisac..Ta cala religijnosc brazylijczyków to zwykła pokazówka pod publike i tyle...

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
buki dają 13:1 na Vitora
Chyba ich poyebało, ale co tam ja stawiam na Belforta diengi jeśli taki kurs jest faktycznie

W zasadzie nazywanie Belforta MW jest trochę na wyrost, na 4 ostatnie walki w UFC tylko 2 były w MW zasadniczo.

Dziwne, że aż tak go przekreślają, bo jakkolwiek Jones jest faworytem, tak Belfort to dla niego nie mniejsze zagrożenie niż cała reszta plejady.

Tym bardziej, że z Reemem już prawie Uber, dawał sobie w miarę radę w lichym okresie kariery, czemu ma nie dać sobie z JJ.
Na miejscu tego drugiego w żadne frontkicki bym się nie bawił, ani w ogóle w stójkę, jeno na gwałt z tym szedł na glebę.

edit. o Belfort poleciał do Rashada trenować, a Machida twierdzi, iż chciał walkę, ale na ufc 153 w Rio.

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-08-25 14:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395

Trzeba liczyć na kontrę .Belfort będzie najszybszym przeciwnikiem Jonesa do tej pory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Najmniejszym też nie będzie :


Jak zwykle ciekawa analiza na bloodyelbow

http://www.bloodyelbow.com/2012/8/24/3264905/UFC-151-152-Jon-Jones-Lyoto-Machida-Vitor-Belfort-Chael-Sonnen

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-08-25 14:12:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ten przykład z Reemem nie za bardzo

Bo nie dość że Reem przed transformacją nie był tak dobry jak JJ (nie aż tak dobry), a po drugie jednak dwa razy wygrał z Vitorem więc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 151 odwołane! Jones vs Machida na UFC 152

Następny temat

zęby

WHEY premium