SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 152: Jones vs Belfort 22.09

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23380

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Sam Jones chciał iść do HW już raz, jednak Greg i Dana za tym nie byli(niby). Greg wiadomo dlaczego, a Dana pewnie uważa, że jeszcze nie czas - woli podkręcić troche hype, może liczy na to, aż w HW też wyrośnie jakiś mistrz, który się dłużej utrzyma i wtedy byłaby walka stulecia czy dekady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
rogan coś powiedział chyba ,że Jones ma walking weight 245 ;o czyli pewnie musi być wtedy nieźle zalany,ale to oznacza ,że prędzej czy później wyrośnie z LHW,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Uwielbiam czytac forum przed walkami Jonesa Ilu by kolesi Bones nie naj**al to zawsze bedzie tutaj underdogiem Moze niedlugo ktos przejdzie wprost z polsredniej i tez zrobi sie z niego guru A teksty o HW sa przekomiczne. Brakuje juz pomyslow kto by z nim wygral z LHW to zeby mu umniejszyc mowi sie ze JDS napewno go naj**ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
mówisz o rumble? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Mikel ze mnie się wyśmiewałeś, że robię nie wiadomo kogo z Andersona, a sam to samo robisz z Jonesa gdzie tu logika

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-02 17:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
mikel- dobrze powiedzial, polac mu kielicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No chyba nie bardzo, ja mam podstawy wychwalać Andersona pod niebiosa. Obronił tytuł już tyle razy i nawet jak ktoś mu zagroził to i tak zawsze jakoś sobie poradził. Mówimy tu o MW.

Natomiast jak się pojawia dyskusja na temat tego jakby sobie radził w LHW, to większość z was (w tym mikel) twierdzą, że spokojnie by go rozłożyło Top 5 tejże kategorii.

Takie samo prawo mamy twierdzić Mikel, że Jones dostał by wpyerdol w HW jak i Anderson by go miał dostać w LHW.

W HW już Jones nie będzie miał żadnej przewagi zasięgu, zniweluje się jego przewaga siłowa. Nie będzie już tam sobie rzucał wszystkimi jak szmacianymi lalkami. JDS, Overeem, Cormier, Velasquez. Wszyscy mają stójkę na bardzo wysokim poziomie, świetną obronę przed obaleniami, są silni jak tury do tego 2 z nich dysponuje równie masakrycznym skillem zapaśniczym jak i Jones(albo i nawet większym). Więc nie mówcie mi proszę, że tak łatwo sobie będzie radził w HW jak i LHW bo to śmieszne.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-02 18:09:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
bullet: gdzie ja napisalem ze Bones rozniesie HW ? Nie zrozumiales sensu mojej wypowiedzi Ja sie odnioslem do Belforta, z ktorego nie wiadomo kogo sie robi (patrz ankieta). Ani razu nie zwatpilem w Spidera przed walka z Sonnenem i zadnym jego oponentem z MW. Jestem pewny, ze ludzie poprostu nienawidza Jonesa za jego styl bycia (mnie tez on wkurza) ale jestem pewny ze on upokorzy Belforta. BTW. Stawiajcie kase u buka 1.07 vs 7.00, takie kursy to tylko maja chyba bracia Klitshko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No to źle Cię zrozumiałem Ale i tak napisałem to co myślę, ogólnie o jego przejściu do HW

A co do Belforta... Tyle głosów to z sympatii wiadomo, nie wiem po co się wnerwiać o jakąs durną ankietę. Ale też dawanie 0,001 % szans jest d****ne. Belfort ze swoimi łapami jest groźny dla każdego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ja pierdziele, 111 kg na co dzień ważyć,będąc w LHW.Nigdy mnie to nie przestanie zadziwiać,jak oni to robią

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 151 odwołane! Jones vs Machida na UFC 152

Następny temat

zęby

WHEY premium