SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 152: Jones vs Belfort 22.09

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23400

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Kurde, żeby Belfort jakimś cudem dał radę byłoby pięknie. W ogóle miałem sen jak Belfort leje Jonesa ale i tak jakimś cudem potem przegrywa, no wtf ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Hehe, bo tak zapewne będzie. Ja to osobiście myślę, że Belfort w 1 rundzie będzie dawał radę, huragan ciosów i Jones się pogubi jak w 1 rundzie z Machidą, za to potem Belfort się wygazuje(bo jakimś tytanem kondycji to Vitor nigdy nie był) i gwałt.

Masa filmików stronę wcześniej jakby ktoś przegapił.






30:25 Dana

Jon Jones:"I had to do what’s right for myself by turning down that fight, Dana had to do what was right for himself by putting the blame on everyone else except for himself. The lesson to be learned is, at the end of the day, you have to protect yourself and your family.”

Jones niech lepiej nie kozaczy do Dany, bo z doświadczenia wiadomo jak się kończy beef z nim

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-06 17:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
I w wypowiedzi powyżej jones pokazuje że jest gość.Dana zawalił tą gale opierajac ja tylko na walce głównej,Jones był przygotowany,nie miał kontuzji więc niczym nie zawalił.Popatrzcie co by sie stało jakby przegral z sonnenem bo taka moziwość trzeba tez wziasc pod uwage,stracilby bardzo wiele a wygrywajac nie zyskalby nic tylko bojkot ze bylo to latwe zwyciestwo.On ma walczyc i pokazywac że jest najlepszy a nie ratowac gale ktora definitywnie zawalil mr white.Czytam to forum codziennie od bardzo dawna choc żadko sie udzielam ale jak widzę że wiekszosć użytkowników tutaj najlepiej wbiłaby nóż w plecy kolesiowi który dokonuje rzeczy naprawdę fenomenalnych bo niszczy dywizję najlepszych mistrzów sztuk walki to nóż mi sie w kieszeni otwiera.Ja tez zglaszam sie że chce uratowac gale i chce z nim zawalczyc,latwo ze mna wygra,czy to znaczy ze powinien tą walke wziąść?Ja was prosze...

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Z wywiada z Dana wynika ze najwieksze pretensje ma do Hendersona, ktory 2tyg wczesniej wiedzial juz o kontuzji ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161



Dobry odcinek: Benavidez, 8 najlepszych head kicków wg Rogana, Bisping i prospekty, Jones 1on1




Zayebiste HL:









Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-07 16:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Walka juz za 2 tygodnie, jest jakieś promo?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
oficjalne już kilka dni jest:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Wrzucałem stronę wcześniej, widać jak oglądacie

A promo oficjalne jak zwykle nic specjalnego czyli pospolita lipa, czekam na NickTheFace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
To ja nie wiem jak ja szukałem tego promo, że go nie znalazłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 151 odwołane! Jones vs Machida na UFC 152

Następny temat

zęby

WHEY premium