SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 148: Silva vs Sonnen 2/Cruz vs Faber 3 - 7 lipca.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27167

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ja tam Andersona niespecjalnie nawet lubię, no ale chyba ciężko zaprzeczyć, że jego walki to coś z zupełnie innej bajki niż Standardowy Grind Sonnena.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Rakhu, a ze Spiderem masz nudy?
Tak wam nudno z tym, że jest mistrzem, daje nokauty nieziemskie i jego stójka wygląda jak by był Neo z filmu matrix?

Pff.. Sonnen jako mistrz = obal, przeleż, głaskaj po głowie, wywalcz decyzję

Jak tam sobie wolicie. Ja wierzę w zwycięstwo Silvy w 100%. I zapamiętajcie me słowa, będzie nokaut pierwszy od dawna na Sonnenie. Może obali z kilka razy i poleży, ale doigra się za wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Pięknie by było ,ale widzę jak Jones dusi Hendo bądź ładuje łokcie z full mounta po czym Hendo klepie następnie rozpracowuje na lajcie Gustaffsona gdyż ma lepszy każdy aspekt walki łącznie ze stójką,następnie wychodzi Shogun w mega formie i łamie mu chudą nogę low kickiem po czym Jones kończy karierę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Xper, to to chyba połowa forum chciałaby zobaczyć.. Shogun wchodzi w niesamowitej formie i mści się za tą porażkę nokautując Bonesa ehh marzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem na myśli ciekawość dywizji.

Anderson - dominujący mistrz, z każdym wygrywa, wynik każdej obrony pasa z góry znany

Sonnen ze swoimi mega dziurami w grze za długo by nie popanował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja tam wolę, żeby Sonnen przegrał. Palhares niech wygra z Okamim i na takie zestawienie Palhares vs Sonnen każdy będzie zacierał ręce. Fani Palharesa i antyfani Sonnena.

Tu by bez problemu była noga urwana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Nom to by było mega zestawienie Palhares jak dotąd każdego obalił
Sonnena to mistrzostwa mogli by pozbawić właśnie jeszcze Palhares i Lombard ze swoim poziomem Judo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już dawno pisałem o tym ,że chciałbym zobaczyć Paula z Sonnenem ale UFC dobrze wie jak by się to skończyło gadanina Sonnena to maszynka do robienia pieniędzy, a Palhares-Sonnen to by była najbardziej przeciągnięta, bolesna i fatalna w skutkach skrętówka w historii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Kazdy patrzy tylko do gory a nizsze dywizje?

Silva vs. Diaz
Silva vs. GSP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No właśnie zapomniałem o tym GSP, ale niestety przez tą kontuzje ACL ta walka nie ma wg. mnie już sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga mniejsza w 3 dni!

Następny temat

KSW 19. FAKT: Rodney Wallace rywalem Mameda Chalidowa

WHEY premium