SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 148: Silva vs Sonnen 2/Cruz vs Faber 3 - 7 lipca.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27168

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
ciekawy jestem jak teraz wypadna

BMK-a i panienka!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Sonnen obroni pas

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z całą pewnością. to jedyna osoba mogąca zdetronizować andersona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
a Lombard,Palhares Anderson przegrywał jedynie praktycznie przez suby ,oczywiście byłby sporym faworytem w tych walkach ,ale Paul Harris może wyciągnąć suba każdemu.Lombard to nie wiadoma ze względu na to ,że wiele ludzi uważa ,że miał ''wątpliwej jakości'' przeciwników zresztą podobnie jak Mamed.Sonnen'a jedyna możliwość to wrestlef***...Tylko ,że teraz Anderson wie co go czeka i stawiam na TKO w 3-4 rundzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ten argument Sonnena, że 300 razy zdzielił Andersona w gębę to
Ja tam bym się nie chwalił, że lałem gościa 20 minut a on nie ma nawet najmniejszego zadrapania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2723
Rabittt
Ciekawe co pokaże Maia w półśredniej
- zawodnik nieco zapomniany, a szkoda, w walce z Silvą mi się podobał (mimo, że większość walki to pajacowanie Andersona).

xper
Tylko ,że teraz Anderson wie co go czeka i stawiam na TKO w 3-4 rundzie...
- No tak, tyle, że Sonnen też wie co go czeka. Cholera, ja chyba bardziej czekam na tę galę, niż na UFC 146.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie ma się co dziwić skoro zj**ali w połowie UFC 146. To nie jest do końca tak, że Sonnen ma słaby gnp, ale Anderson ma po prostu granitową szczenę i jest mało podatny na puchnięcia czy rozcięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Sęk w tym, że Sonnen ma TKO tylko na zawodnikach typu Kyacey Uscola, któremu to szczęka poddaje się od większego podmuchu powietrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
A ja tam po cichu chciałbym żeby Sonnen to wygrał, zrobiłoby się wtedy ciekawiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2723
No właśnie, monopol Andersona zaczyna być nużący - zupełnie inaczej, niż w przypadku Fedora swojego czasu - tam były emocje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga mniejsza w 3 dni!

Następny temat

KSW 19. FAKT: Rodney Wallace rywalem Mameda Chalidowa

WHEY premium