SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 136 - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
NO dobra, masz rację, ale co z tego?

Niech se walczy zachowawczo w UFC, ale w takim razie nie będzie moim ulubionym fighterem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Pewnie nie tylko Twoim, ale myślę, że jeszcze kilka wygranych obron pasa i respect jaki zacznie budzić w zawodnikach UFC(choć nie powiem WEC imho miał wyższy poziom lżejszych klas) pozwoli mu rozwinąć w pełni skrzydła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Guillard wszedł taki nakręcony i pewny zwycięstwa, że zaczął się zanadto popisywać podczas walki. Lekcja pokory dla niego.


Sonnen bardzo ładnie. Zdenerwowałem się, gdy sędzia w 2 rundzie kazał im wstać, bo przecież cały czas coś się działo. Jednak z drugiej strony na dobre to wyszło - fajny slam poszedł.
Sonnen może i trolluje, ale przynajmniej robi to o czym tyle mówi - idzie się bić, a nie czaić. Cały czas ciśnie przeciwnika, nie daje sekundy odpoczynku.
Dlatego jest tak niewygodny dla Andersona, bo Silva lubi zestrachanych, czających się przeciwników.

Aldo mnie nie ruszył, więc tylko przeskoczyłem do werdyktu. Edgara nawet nie oglądałem. Edgar może i jest niesamowity, ale podobnie jak u Cruza, więcej w jego walkach biegania, stukania i podrygów niż realnego szkodzenia przeciwnikowi. Nie kręcą mnie walki kogutów.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No, ale ta kondycja Edgara to coś niesamowitego... Czy jest ktoś w UFC z lepszym cardio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Oglądałem live wszystkie walki, a na Edgar vs. Maynard zasnąłem
Lauzon świetnie zaskoczył,
Sonnen tj napisał piotrek zabawił się w WWE Oby znów przegrał z Silvą i to w ten sam sposób, bo typa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie lubię, ale fakt zayebiste walki daje. Jak przegra to go więcej w UFC nie zobaczymy przynajmniej mam nadzieję... Sorry, że 2 razy, ale nie chcąco wysłałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Wlasnie, moze ktos powiedziec, dlaczego sedzia w 2. rundzie ich podniosl? nawet komentatorzy sie cos obruszyli, ale nie zrozumialem powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
chodzi o stanna i sonnena rzecz jasna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
Witam. Obejrzałem walki. Sonnen totalna dominacja. Przepraszam, ale mimo że lubię bardzo Mameda to niech on zostanie sobie faktycznie w KSW. Santiago, którego za pierwszym razem fakt pokonał szybko, a z którym przegrał za 2 razem ma już bilans 0-2 i pewnie wyleci z UFC.Ktoś tu kiedyś pisał po tym jak Sonnena za koks zawiesili, że dawać go Mamedowi. No bez jaj, to byłby taki sam gwałt jak ze Stannem, taka sama dominacja by była i tyle. Ja myślę że Khalidov by nie dał rady Lombardowi, ale to moje prywatne zdanie.
Edgar vs Maynard dobra szybka walka,(dobry ten podbródkowy wyprowadził Edgar) i ładny nockout.Reszta walk taka sobie, ogólnie może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
az wstyd mi się przyznać ale chyba polubiłem Sonnena :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 136 - gala do ściagnięcia

Następny temat

VIDEO-konkurs / 1700 pln w suplach Trec-a!!!

WHEY premium