SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 119: Mir vs Cro Cop - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaczka a ja Ci kurva polecam - aż kvrwa zaryzykuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dobra ale jak będziesz zawiedziony to nie obrażaj się na mnie . Mi się ta walka podobała najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gali nie ściągałem - bo prawie całą (oprócz tej walki bullet) widziałem na żywca. A teraz jak zajrzałem do tematy wideo z gali - to i hotfile i do streamów brak dostępu, bo ludzie Danki zrobili swoje. Gdzieś ją zaraz jeszcze znajde...może.
E. Tu jeszcze jest: http://www.mma-core.com/videos/_Jeremy_Stephens_vs_Melvin_Guillard_UFC_119?vid=10012668&tid=100 - oglądam..

E. Właśnie oglądnąłem . Ej bulletskate, nie wierza,że ta Ci się najbardziej podobała?>? Może pomyliłeś ją z Evan Dunham vs. Sean Sherk ??
Dla mnie walczyli zachowawczo, trochę bez ikry.
Napisz jakieś plusy tej walki. Co Cię w niej tak urzekło? Bo ja znalazłem głównie ten, że obaj o własnych siłach z oktagonu wyszli

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2010-09-27 23:22:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
właśnie przypomniało mi się że była gala i obejrzałem tą jedną walkę..

ale nuda mir wypadł bardzo źle, cro cop fatalnie

zdawało mi się że przy klatce w klinczu mir udawał że on jest carwinem a cro cop jest nim czyli mirem, czyli chciał załatwić cro copa jak sam poległ z szejnem ale guzik mu z tego wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
LOL, ktoś gdzieś na forum pisał, że Mirko mu się specjalnie podstawił, żeby Franiu zgarnął bonus za KO i wtedy mięli się podzielić. Myślałem też, że właśnie o tym szeptali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
gala generalnie słaba, walka sherka vs dnuham i serry z lytlem całkiem dobre ale reszta masakra, a main event to kurna gorszy od silva vs maia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobacz sobie jak znajdziesz czas te 2 :

C.B. Dollaway vs. Joe Doerksena

Thiago Tavares vs. Pata Audinwooda


Lepsze od tych nudnych ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
tylko main event skonczyl sie przed czasem przez ladne KO, a walka Spidera z Maia to moim zdaniem najgorsza walka w historii mma... jeden sie bal atakowac, a drugi nic nie robil, bo nie musial :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Crocop po Santosie powinien sobie już dać na wstrzymanie i jeśli koniecznie chce walczyć, to na niższym poziomie - mam na myśli pójść do Japoni.Pride dawno padł, wraz z nim poziom gal.Komentowania znów wypocin typu Ricko i tłumaczeniu co ma wzrost poziomu mma a słaby od zawsze CC - jego zdaniem sobie daruję. Mir może i na 100% nie walczył,ale lord coś tam troszkę przesadziłeś chyba, już Lord Rav pokazał na jakimś filmiku jego niebywałą technikę stójkową, jaką Mir niezmiennie od lat dysponuje . Mnie walka małego Noga z Baderem się bardzo podobała i muszę obejrzeć jeszcze raz, bo na moje oko to Nog powinien minimalnie ją wygrać.Dunham Sherk to był prawdziwy main event.Coś czułęm że dla Sherka może być niewygodny Dunham trochę, choćby przez te długie łapy,ale ogólnie obydwoje dali czadu.Hunt bez niespodzianek jak zawsze potknął się i złamał rękę w łokciu . Reszty nie chce mi się komentować,ale nie widziałem Mittroniego,a piszecie że grejt fajt, to oblukam.Kolejjna gala też nie zapowiada się ciekawie, ktoś zresztą nie pierwszy raz wspomniał, że te gale coraz słabsze, przecież jak się leci na ilość w głównej mierze, a tak UFC robi odkąd włoskie bracia wykupiły hamburgerring, to wiadomo, że co 4 gala może być dobra.Rozłóżcie sobie w latach gale kiedyś i gale od gdzieś 75 numeru. Widać jak wzrósł przebieg, co nie idzie w parze z jakością,ale jakoś oni nie trybią tego.Twardo staję przy tym, że UFC trochę paprze obraz mma,jaki był wcześniej.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 119: Mir vs CroCop - Live

Następny temat

Mma po jakim czasie zawody

WHEY premium