SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC43

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Prawdopodobna rozpiska:
Chuck Liddell vs. Randy Couture

Tank Abbott vs. Kimo

Ken Shamrock vs. Ian Freeman

Vitor Belfort vs. Marvin Eastman

Frank Mir vs. Wes Simms

Matt Lindland vs. Falaniko Vitale

Tre Telligman vs. Pedro Rizzo

Yves Edwards vs. Eddie Ruiz

Co wy na to??

You are not a warrior, You are Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
najbardziej interesuja mnie walkki "dziadków"

Tank Abbott vs. Kimo
Ken Shamrock vs. Ian Freeman (oprócz moze Freemana ktory jeszcze dziadem nie jest)

Leniwy i d****ny Kain
HIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10696
Tank Abbott vs. Kimo
Cos czuje ze to bardziej ustawka bedzie niz bitwa. Kimo to stary kumpel Tanka... Jednak moge sie mylic

Chuck Liddell vs. Randy Couture
Ehh... Tito moglby przestac srac w gacie i w koncu zawalczyc z Liddellem, bo ciagłe żądania kasy przez Ortiza sa juz irytujace. Mam nadzieje ze na UFC 44/45 odbedzie sie w koncu ten super fight.

Tre Telligman vs. Pedro Rizzo
Lubie Rizzo i mam nadzieje ze ponownie skopie dupsko Telligmana.


Shit man, I'm a natural born killer.

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
co do walki Tank vs Kimo eheh to samo mowilem wczoraj koledze że na 75% bedzie to ustawka


Ale naprawdde jestem ciekaw walki Kena z Ianem.Moze w końcu na dziadku Shamrocku Freeman sie wybije bo ostatnio ma pecha


a Ortiza juz nie komentuje.Nie wiem co on robi hehe ani Pride ani UFC , były pogłoski o udawanym wrestlingu ...ehh szkoda gadać bo fighter z niego dobry.

Leniwy i d****ny Kain
HIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Rizzo znokautuje kolesia bez jednego cycka - tak jak za pierwszym razem... dziwi mnie co robi Couture w półciężkiej - jeżeli dalej waży tyle samo, to obawiam się że Chuckowi może to popsuć rekord... A swoją drogą liczyłem na to, że Randy odzyska tytuł w ciężkiej, myślę że miałby spore szanse z Sylvią.... zresztąjak nie on to kto?? (Rizzo, Arlovsky, Mcgee??)

You are not a warrior, You are Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kimo to stary kumpel Tanka?Skad ty to wziales?
Dlatego zorganizowali teraz ta walke bo ci dwaj sie nienawidza i lali sie poza ringiem.

Ogladalem przed chwila walke Ricco vs Randy i smieszna sytuacja rodriguez sie poddal po rzucie na ziemie ale Randy dalej go lal wiec ten sie bronil Mccarthy nie przerwal walki i w koncu Ricco wygral!!!
Hehe gdyby Couture zachowal sie jak czlowiek mialby walke wygrana juz na samym poczatku a tak mordowal sie 5 rudnd i jeszcze dostal
Ale koles jest i tak niesamowity ma 40 lat!! i dalej walczy jest w swietnej formie podobnie Dan Severn(wiecie ile on ma lat z 50??)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>dziwi mnie co robi Couture w półciężkiej - jeżeli dalej waży tyle samo,<

Nie wiem ile wazy ale ma 40 lat na ten wiek bardzo rozsadnie by zrobil schodzac ze 103 na 90 kg.Duzo wazy,wiecej je=organizm >teoretycznie< szybciej sie zuzywa.
Jeszcze 2 lata temu wazyl jakies 110.
Ale i tak z chuckiem nie daje mu najmniejszych szans.Moze tito mialby jakies ale chyba niebardzo chce to sprawdzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Randy pisało że spokojnie zbił wage (zreszta aby walczyc w polciezkiej to musiał!!)

Kimo to stary koleś Tanka,to on go po części wciągnał do UFC

Leniwy i d****ny Kain
HIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10696
Jak juz pisalem moge sie mylic. Wnioskuje to na podstawie jednego z wywiadow z Tankiem w którym dość chaotycznie opowiad jak to sie do UFC dostal.

Tank: (chuckles) I know, it was there own version of a kangaroo court. The D.A and this detective got together and worked out a deal. His son basically started the fight and I finished it. Bottom line is I went to jail. So my friend came over to see me and said, "You ever seen that Ultimate Fighting?" I said yea because I saw the very first one. There's got to be an inside job to get into that. And it was kind of inside thing because it was the Gracie's who owned it. I was in jail and Kimo fought in it. Kimo said he was from Huntington Beach. And I was thinking "Who is this cat". I was pretty sure at that point and time that anybody who wanted to fight in the street, that I have personally beat up, and I knew if I had never heard of this Kimo guy, he had to be a transplant. So my friend said, if you want to get in there I think I can get you in. I said if you can get me in the show I will fight. So basically the Gracie's lost control of the show to the television people after the fifth show and they brought me in at UFC 6. That's how I got in.

Shit man, I'm a natural born killer.

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kimo stanal po stronie Goesa i Moreiry jak byla rozruba z Tankiem i Herrera na trybunach podczas ufc 7 wiec dobrymi kumplami to raczej nie sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
hmm no ta zadyme to widzalem ale skad info o Kimo w niej?

Leniwy i d****ny Kain
HIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Help!!!!!!!

Następny temat

Ktore Karate?

WHEY premium