SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typer siatkówki - temat dyskusyjny

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17015

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3519
O widzę, że jednak nie będzie dogrywki w typerze, wszyscy z pierwszej trójki inaczej typowali, a myślałem, że będzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
to nie znaczy ze nie bedzie dogrywki...
inne wyniki moga sie roznie trafic :)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3519
No masz rację jest walka o pierwszą pozycję między nami, gdybym nie dał na Rosję to juz pierwsze miejsce by się rozstrzygnęło w drugim meczu polska-finlandia, a tak nawet jak jutro wygra Finlandia to masz szanse na remis i odwrotnie.
Na wygraną nie ma szans już Yemek, stracił punkt na pierwszym meczu, a reszte typów macie taką samą, więc już jesteś przed nim.
Już jest na pewno remis między Domerem, a Yemkiem.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale w walce o pierwszą trójkę jeszcze liczy się gokuson może nawet zająć 2 miejsce, jak mu wszystko wejdzie, a wejdzie:P;) to zajmie 2 miejsce, a ty będziesz trzeci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
i kvtas a ja moge se pomarzyc

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3519
A nie sorry gokusan dał na Chiny więc to będzie inaczej, przestaje juz to liczyć:) nie ma sensu:D zobaczy się jak to się ułozy, bo z tego co widze to jeszcze osoby co mają 21 pkt po 3 kolejce mają szanse na podium:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a myslalem ze zakupie 7kg gainerka a tu polaczki daja dupy dalej

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
poczekaj, może jeszcze nie wszystko stracone

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
juz wszystko bo musialbym miec 1miejsce a juz nie ma takiej opcji a jak bede mial podnium to marne grosze bo moze byc tez ze pare osob beje mialo tylko pkt co ja zayebane polaczki

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
mówiłem Ci ****a, że nie wygrają, postawiłeś jak chciałeś

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a hoooj pojde morde spije i bedziety wikt to wiesz zmien mi tam typ i beje gitara a my sie rozliczymy %%%%

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

<<<Konkurs dzialu gry zespolowe- typer siatkowki>>>

Następny temat

Treningi lądowe dla pływaka;)

WHEY premium