SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typer Euro 2008 - temat dyskusyjny

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
ja się wybieram na euro..

..wizję- na nastepny rok.. a na poważnie kupa siana..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Widze, że mamy dużo optymistów fajnie by było jak byśmy wygrali z niemcami ale remis to niestety max i tak też wytypowałem

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
rowniez jestem optymista
i dalem na 1-1 w meczu z Niemcami

kuresko trudno bedzie taki rezultat uzyskac

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Wiele żależeć będzie od formy takich postaci jak Błaszczu , Krzynek , Boruc , Lewy , Ebi ... trzon zagra miodzio to i wynik będzie miodzio .
Wczoraj oglądałem mecz Niemców z Białorusią jaki wynik był każdy wie . Czyli się da

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Żeby uzyskać dobry wynik z niemcami to cały zespół musi dać z siebie wszystko bo my nei mamy takich zawodników jak za dawnych czasów Zidane na którym był opierany ciężar gry.

A co do typera jeszzce to dajecie mało niespodzianek Np w meczu otwarcia mi się wydaje, że szwajcarzy zrobią taką małą niespodzianke i pokonają czechów

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
BeeV wiesz obstawianie niespodzianek wiążę się z utratą pkt . Wieksze jest ryzyko utraty pkt aniżeli stworzenia przewagi nad innymi . Ten kto zatypuje sporo niespodzianek może szybko przestać się łudzić że wygra Typera wieć lepiej ostrożnie z tym ale co ja wam bede radził lepiej odrazu zrezygnujcie bo i tak wiadomo że ja wygram

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Hehe Chilavert wiesz ja typuje dla zabawy a nie żeby liczyć się w czołówce, jak się uda to fajnie, a z niespodziankami to ja nie mówie żeby odrazu wszystkie Ale w kolejce z jakieś 2 odwrotne wyniki bo napewno się nie obejdzie bez jakiejś niespodzianki.

Ale każdy typuje jak uważa tylko widze, że większość daje na tzw. pewniaków no zobaczymy

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Ja typuje dla zabawy ale zarazem staram się typować tak by było jak najwiecej pkt a co za tym idzie i wygrana wiadomo że to caly czas zabawa jest .
Wiekszosc daje pewniakow bo zapewne wiekszosc chcialaby sie widziec jako zwyciesce tego Typera hehe

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No to napewno, ja tam będe miał większą satysfakcje jak trafie właśnie taką niespodzianke

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
SPOKO ... czyli BeeV już sie nie liczy w walce bo jego będą zadawalać trafione niespodzianki

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skurcze w lydkach

Następny temat

Dieta sportowa

WHEY premium